неверојатна

Како изгледаше Лила пред десетина години?

Водителката на најгледаното квиз шоу Лила Стојановска важи за една од најатрактивните водителки на македонските тв екрани. Пред, но и зад камерите Лила изгледа секогаш …

Како изгледаше Лила пред десетина години? Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Ирма ја погоди Куба со неверојатна сила – Водата носи луѓе и расте бројот на жртвите

Ураганот Ирма повторно се зајакна до бура од петти степен и го погоди крајбрежјето на Куба, а беше проследен со ветрови со максимална брзина од …

(ВИДЕО) Ирма ја погоди Куба со неверојатна сила – Водата носи луѓе и расте бројот на жртвите Прочитај повеќе »

Мозокот прави една неверојатна работа во моментите пред да умреме

Во моментот кога телото ќе почне да се гаси, мозокот дава се од себе да не подготви за заминувањето на „далечен пат“. Во последните моменти …

Мозокот прави една неверојатна работа во моментите пред да умреме Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Објавија неверојатна снимка и ги изнервираа мештаните – Нивното село го претворија во јавен тоалет

Марко Капедри и неговиот пријател Федерико Самбруни, објавија снимка која прикажува како во друштво на две девојки се бањаат во кристално чиста вода во реката …

(ВИДЕО) Објавија неверојатна снимка и ги изнервираа мештаните – Нивното село го претворија во јавен тоалет Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Неверојатна глетка – Ова куче обожава да се тушира

Познато е дека кучињата често сакаат вода, но видеото кое кружи на интернет сепак е нешто несекојдневно. Тој има цела опрема, капа за туширање, гумени …

(ВИДЕО) Неверојатна глетка – Ова куче обожава да се тушира Прочитај повеќе »

(ФОТО) Ѕвезди кои покажуваат неверојатна сличност со нивните мајки

Сите овие познати личности ги знаеме како големи таленти, и преку нивните кариери, тие се планетарно популарни. Но, не само кариерите, популарни ги направи и …

(ФОТО) Ѕвезди кои покажуваат неверојатна сличност со нивните мајки Прочитај повеќе »

(ФОТО) Неверојатна сообраќајна несреќа, по која многумина повраќаа

Фотографии кои се појавија на интернет опишуваат неверојатна сообраќајна несреќа која се случила во Соединетите Американски Држави. Инцидентот се случил во Орегон, откако приколка од …

(ФОТО) Неверојатна сообраќајна несреќа, по која многумина повраќаа Прочитај повеќе »

Scroll to Top