Никол Шерцингер

(Видео) Никол Шерцингер покажа како изгледа без шминка, обожавателите: Филерот од усните ти побегнал

Никол Шерцингер, поранешна членка на групата „Пусикет Долс“, објави видео во кое покажа како изгледа без шминка и ги изненади обожавателите со својот изглед. 45-годишната …

(Видео) Никол Шерцингер покажа како изгледа без шминка, обожавателите: Филерот од усните ти побегнал Прочитај повеќе »

Мауи гори, а ти позираш полугола, фановите ја критикуваат Никол Шерцингер откако објави фотографии од одмор

Пејачката Никол Шерцингер неодамна беше на удар на фановите откако објави бикини фотографии од одмор во Грција. Инаку, Никол е родена во Хонолулу, но пораснала …

Мауи гори, а ти позираш полугола, фановите ја критикуваат Никол Шерцингер откако објави фотографии од одмор Прочитај повеќе »

Се сврши Никол Шерцингер со Том Еванс: рагбистот ја побара пејачката за жена на плажа на Хаваи

По три години врска ѕвездата на „Пусикет долс“, Никол Шерцингер се сврши со нејзиното момче, Том Еванс. Таа на Инстаграм објави фотографии од моментот на …

Се сврши Никол Шерцингер со Том Еванс: рагбистот ја побара пејачката за жена на плажа на Хаваи Прочитај повеќе »

Никол Шерцингер се сврши со својот седум години помлад дечко

Пејачката Никол Шерцингер наводно се сврши со својот седум години помлад дечко Том Еванс. Двајцата наскоро планираат и да се венчаат, пишува Mirror. Заедно се од …

Никол Шерцингер се сврши со својот седум години помлад дечко Прочитај повеќе »

(Видео) „Пусикет долс“ како стриптизети во емисија, водителот мораше да ги цензурира

Популарната музичка група „Пусикет долс“ со својот настап го собра гневот на гледачите за време на емитувањето на емисија во бранската телевизија ITV. Многумина од …

(Видео) „Пусикет долс“ како стриптизети во емисија, водителот мораше да ги цензурира Прочитај повеќе »

Луис Хамилтон и Никол Шерцингер повторно заедно

Возачот на Формула 1 Луис Хамилтон и пејачката Никол Шерцингер се повторно заедно, пишуваат светските медиуми. Двојката беа во врска во периодот од 2008 до …

Луис Хамилтон и Никол Шерцингер повторно заедно Прочитај повеќе »

Шерцингер и „Пусикет долс“ повторно се враќаат на сцена

По една деценија една од најпопуларните женски групи „Пусикет долс“ повторно се враќаат на сцената. Фронтменката Никол Шерцингер потврди за „Метро“ дека фановите повторно ќе …

Шерцингер и „Пусикет долс“ повторно се враќаат на сцена Прочитај повеќе »

Никол Шерцингер го бара убиецот на брат ѝ

Пејачката Никол Шерцингер и поранешна членка на групата „Пусикат Долс“, преку социјалните мрежи побара помош од нејзините пријатели да го најде убиецот на нејзиниот брат …

Никол Шерцингер го бара убиецот на брат ѝ Прочитај повеќе »

Scroll to Top