Нина

Нина девојчето со крофните од Нови Сад ја доби сликата од македонскиот илустратор Зоран Кардула

Нина Нинковиќ од Нови Сад  која со продажба на крофни собираше пари за лекување на нејзиниот татко, ја доби сликата од македонски графички дизајнер и …

Нина девојчето со крофните од Нови Сад ја доби сликата од македонскиот илустратор Зоран Кардула Прочитај повеќе »

(Видео) Нина од Нови Сад од продажбата на крофни, собра пари за лекувањето на нејзиниот татко

По информацијата дека Нина Нинковиќ од Нови Сад продава крофни за да собере пари за лекување на својот болен татко, денеска на социјалните мрежи се појавија …

(Видео) Нина од Нови Сад од продажбата на крофни, собра пари за лекувањето на нејзиниот татко Прочитај повеќе »

(Видео) Нина од Нови Сад продава крофни на улична тезга за да собере пари за лекување на нејзиниот болен татко

На социјалните мрежи се споделува фотографија од малата девојка Нина Нинковиќ (11) од Ветерник, Нови Сад, која секој ден од пет до седум навечер продава …

(Видео) Нина од Нови Сад продава крофни на улична тезга за да собере пари за лекување на нејзиниот болен татко Прочитај повеќе »

Сообраќајната несреќа ѝ го зема таткото, денес таа му посвети филм

Нина Маџиров, ќерката на починатиот перкусионист кој свиреше на шишиња, Зоран Маџиров, промовира краткометражен филм за својот татко. Филмот „Стакло“ ја носи приказната „Земи го …

Сообраќајната несреќа ѝ го зема таткото, денес таа му посвети филм Прочитај повеќе »

(Видео) Небојша Глоговац двапати ја утнал својата сопруга во породилиштето

Небојша Глоговац почина на 9 февруари на 49-годишна возраст, а со фактот дека го нема повеќе не можат да се помират голем број од неговите …

(Видео) Небојша Глоговац двапати ја утнал својата сопруга во породилиштето Прочитај повеќе »

Пораката на Нина Бадриќ со која се прости од Самарџиќ ги расплака многумина

„Еден од најдобрите луѓе кои имав чест да ги запознам!“, напиша меѓу останатото Нина во својата емотивна објава.  Нина Бадриќ на социјалните мрежи објави срцекршачка …

Пораката на Нина Бадриќ со која се прости од Самарџиќ ги расплака многумина Прочитај повеќе »

За прв пат после разводот, Нина и Бранислав повторно пред ТВ екраните

Поранешните сопружници добија повик да се појават во програмата на „Твоето лице звучи познато“. Откако минатата година се разведоа, Нина Радуловиќ и Бранислав Лечиќ, како …

За прв пат после разводот, Нина и Бранислав повторно пред ТВ екраните Прочитај повеќе »

Нина и Филип објавија снимка од кревет – Го мазеше и на крај ја изнуди неговата насмевка

После седум месеци врска, водителката и тенисерот се заљубени еден во друг, исто како и првиот ден, и сега тоа им го покажаа на сите. …

Нина и Филип објавија снимка од кревет – Го мазеше и на крај ја изнуди неговата насмевка Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Борко и Нина Ристовски се вратија од „жешката“ Хрватска, во романтичниот Охрид

Нашиот ракометен херој меѓу мрежите Борко Ристовски уживаше во топлите денови со својата сакана, прекрасната Нина, во Хрватска, каде беше дел од Интернационалниот кам за …

(ВИДЕО) Борко и Нина Ристовски се вратија од „жешката“ Хрватска, во романтичниот Охрид Прочитај повеќе »

(ФОТО) Погледнете го вистинското лице на Нина Бадриќ – Без грам шминка

Хрватската пејачка Нина Бадриќсекогаш води сметка за тоа како изгледа и секогаш е тип топ, со адекватна шминка и фризура, но деновиве објави форографија во …

(ФОТО) Погледнете го вистинското лице на Нина Бадриќ – Без грам шминка Прочитај повеќе »

Scroll to Top