објави

(ВИДЕО) ОГРОМНИ ГРАДИ и секси тетоважи – Кача објави жешка снимка во бикини

Ѕвездата на Гранд повторно го привлече вниманието. Катарина Грујиќ важи за една од најатрактивните музички ѕвезди во Србија. Таа во моментов престојува во Црна Гора, …

(ВИДЕО) ОГРОМНИ ГРАДИ и секси тетоважи – Кача објави жешка снимка во бикини Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) На интересен начин објави дека е бремена – Честитки до актерката

Џесика Алба и сопругот Кеш Ворен го очекуваат своето трето дете! 36-годишната ѕвезда ја сподели убавата вест со видео на Инстаграм. На него таа е …

(ВИДЕО) На интересен начин објави дека е бремена – Честитки до актерката Прочитај повеќе »

ВАТИКАН ОБЈАВИ – Јогата и Хари Потер доведуваат до опседнатост на демоните

Реномираниот ватикански егзорцист тврди дека „сотонската јога“ и сериите од типот на Хари Потер се одговорни за големиот бран на демонска опседнатост кај младите луѓе …

ВАТИКАН ОБЈАВИ – Јогата и Хари Потер доведуваат до опседнатост на демоните Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Станија објави безобразно секси селфи

Станија ја „подигна температурата“ со нова провокативна фотка.Таа редовно на својот Инстаграм објавува провокативни фотки, а една таква предизвика големо внимание. Во прашање е нејзино …

(ВИДЕО) Станија објави безобразно секси селфи Прочитај повеќе »

ВАТИКАН ОБЈАВИ – Јогата и Хари Потер доведуваат до опседнатост на демоните

Реномираниот ватикански егзорцист тврди дека „сотонската јога“ и сериите од типот на Хари Потер се одговорни за големиот бран на демонска опседнатост кај младите луѓе …

ВАТИКАН ОБЈАВИ – Јогата и Хари Потер доведуваат до опседнатост на демоните Прочитај повеќе »

Лукас објави нова фотка со девојка му – Фановите го нападнаа, и порачаа дека е ВИСТИНСКА УБАВИЦА

Аца Лукас на фотката со Бранислава предизвика хаос на Инстаграм Тој и неговата нова избраничка повеќе не се кријат дека се во врска, па така …

Лукас објави нова фотка со девојка му – Фановите го нападнаа, и порачаа дека е ВИСТИНСКА УБАВИЦА Прочитај повеќе »

ФОТО: Давид објави ПОЛУГОЛА фотка од Александра во кревет

Александра и Давид не се раздвоија од излегувањето во „Парови“, па времето го минуваат во нејзината куќа во Калуџерици.Давид и Александра веќе започнаа заеднички живот …

ФОТО: Давид објави ПОЛУГОЛА фотка од Александра во кревет Прочитај повеќе »

(ФОТО) Ристе Ристевски ја објави првата фотографија по победата

Ристе Ристески со помош на гласовите од публиката синоќа ја однесе победата во „Ѕвездите на Гранд“. Македонецот очигледно беше миленик на публиката, а неговиот ангелски …

(ФОТО) Ристе Ристевски ја објави првата фотографија по победата Прочитај повеќе »

Scroll to Top