одговор

(Видео) Изгуби 100.000 евра во квизот, а точниот одговор му го пишувало на маицата

Шпанецот Алберто засекогаш ќе го памети моментот кога му беше поставено прашањето „Кој е Стив Роџерс во филмот ‘Одмаздници’“, кое му беше поставено во квизот …

(Видео) Изгуби 100.000 евра во квизот, а точниот одговор му го пишувало на маицата Прочитај повеќе »

НАТО повикува на војна?! – По непромислениот одговор на Ким, се очекува глобален одговор

Северна Кореја лансира балистичка ракета источно од својата престолнина Пјонгјанг, наведуваат медиумските извештаи.НАТО го повика светот да реагира на повторното тестирање на балистичките ракети што …

НАТО повикува на војна?! – По непромислениот одговор на Ким, се очекува глобален одговор Прочитај повеќе »

Пронајдена тајна соба во Големата Пирамида во Египет, која треба да даде одговор на голем број прашања

Сите уреди кои ги поставиле се осмислени да откријат каде се наоѓаат шуплините. Ние знаеме дека таа постои, но се обидуваме да откриеме каде е. …

Пронајдена тајна соба во Големата Пирамида во Египет, која треба да даде одговор на голем број прашања Прочитај повеќе »

Мажот на Бранислава жестоко и се закани – Следеше одговор од Аца Лукас

Аца Лукас преку својот Инстаграм профил одговори на наводните закани од Жељко Пашајлија.Откако во поедини медиуми се појави инфорацијата дека Жељко Пашајлија, мажот на Бранислава …

Мажот на Бранислава жестоко и се закани – Следеше одговор од Аца Лукас Прочитај повеќе »

Сите мажи се свињи, а сите жени се к***и – Шмекерскиот одговор на познат писхотерапевт е статус на годината

„Ако последните примери од спротивниот пол, во вашиот живот навистина и биле такви, тоа никако не може да биде доволен доказ дека сите се такви…“, …

Сите мажи се свињи, а сите жени се к***и – Шмекерскиот одговор на познат писхотерапевт е статус на годината Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Ја прашаа Тамара дали има секс по операцијата на задникот – Нејзиниот одогов ќе ве изненади

Тамар Џуриќ по повеќемесечните здравствени проблеми полека се враќа на старите активности, меѓу кои се и ноќните излегувања.Тамара му се врати на нормалниот живот, по …

(ВИДЕО) Ја прашаа Тамара дали има секс по операцијата на задникот – Нејзиниот одогов ќе ве изненади Прочитај повеќе »

Хрватка му напиша на Амиџиќ дека е сиротина – Неговиот одговор расплака многумина

Полемиката околу твитот на водителот на сметка на пожарот во Хрватска и понатаму не стивнува. Објавата на Амиџиќ во која ја прокоментира катастрофата во Хрватска …

Хрватка му напиша на Амиџиќ дека е сиротина – Неговиот одговор расплака многумина Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Ја прашаа Беквалац дали пробала дрога – Нејзиниот одговор беше врв

Наташа Беквалац или барбиката од Нови Сад како што ја нарекуваат, беше гостинка во Ами Џи и направи урнебес во студиото. Во играта петарда таа …

(ВИДЕО) Ја прашаа Беквалац дали пробала дрога – Нејзиниот одговор беше врв Прочитај повеќе »

Scroll to Top