почна

Во Америка почна отстранувањето на спомен-плочата на Џорџ Вашингтон

Челниците во Црквата Исус во Александрија, градот во американската сојузна држава Вирџинија во САД, почнале со демонтирање на меморијалните плочи кои биле поставени од страна …

Во Америка почна отстранувањето на спомен-плочата на Џорџ Вашингтон Прочитај повеќе »

Водителката ја проба најлутата пиперка во светот, па почна да повраќа во утринската рограма

Натали Тисдал изеде чипс со неверојатна лута пиперка и жестоко зажали поради тоа.Водителката Натали храбро се согласи да го проба чипсот со најлутата пиперка на …

Водителката ја проба најлутата пиперка во светот, па почна да повраќа во утринската рограма Прочитај повеќе »

Асанж: Почна првата интернет-војна меѓу Каталонија и Шпанија

„По падот на Берлинскиот ѕид, ова е најголемиот конфликт на Западот меѓу народите и државите“. „Ова е почеток на првата интернет-војна“, изјави Џулијан Асанж. „Се …

Асанж: Почна првата интернет-војна меѓу Каталонија и Шпанија Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Леона ја киднапираше руската мафија, а тогаш почна лудилото!

Погледнете неколку исечоци од оваа серија која како да е правена „со помош на стап и каноп“. Ако мислите дека серијата која е работена во …

(ВИДЕО) Леона ја киднапираше руската мафија, а тогаш почна лудилото! Прочитај повеќе »

Почна светската трговска војна против Русија која ја водат Американските Масони и Влада во сенка!

Овој режим на санкции е калибриран да трае со десетици години и би можел да биде прекинат само ако се случи некое чудо, а ќе …

Почна светската трговска војна против Русија која ја водат Американските Масони и Влада во сенка! Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Ова го немате видено досега – Ги соблече чевлите и почна да сече нокти во автобус

Изгледа луѓето заборавија каде се прават некои основни хигиенски навики. Овој пензионер решил да си ги исече ноктите додека се вози на вториот кат во …

(ВИДЕО) Ова го немате видено досега – Ги соблече чевлите и почна да сече нокти во автобус Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Сара Џо се опушти, па почна да тверка среде бродот

Младата пејачка се опушти на брод со другарките, па ги почести сите со жешки движења. Од кога се појави на јавната сцена Сара Јовановиќ покажа …

(ВИДЕО) Сара Џо се опушти, па почна да тверка среде бродот Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Какво лудило: Базен полн со туристи во Египет, а одеднаш почна да ечи „Бела циганка“

Хит од нашите простори , кој го изведува Стоја, стигна и до Египет. Ако сте биле налетување во Египет , тогаш сте имале можност да …

(ВИДЕО) Какво лудило: Базен полн со туристи во Египет, а одеднаш почна да ечи „Бела циганка“ Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) ЈСП почна да нуди сарма за пензионери кои се возат со автобус?

Дали е ова некој нов начин да им се угоди на постарите граѓани не знаеме, ама овој пензионер лабаво си јаде сармички додека се вози …

(ВИДЕО) ЈСП почна да нуди сарма за пензионери кои се возат со автобус? Прочитај повеќе »

(ФОТО) Тазе девојката на Аца Лукас, веќе почна со пластичните операции

Новата девојка на Аца Лукас, Бранислава, деновиве беше во центарот на вниманието со голем број фотки, и изјави за врската со фолкерот. Иако нивната врска …

(ФОТО) Тазе девојката на Аца Лукас, веќе почна со пластичните операции Прочитај повеќе »

Scroll to Top