принцот

Меган Маркл не сака да ја види на свадбата поранешната девојка на принцот Хари

Вереницата на британскиот принц Хари, Меган Маркл, прецизираше кои луѓе не сака да ги види на денот на венчавката со својот сакан. На списокот на …

Меган Маркл не сака да ја види на свадбата поранешната девојка на принцот Хари Прочитај повеќе »

Принцот Хари ќе се венча на денот кога во кралското семејство се случило страшно злосторство

Британскиот принц Хари и неговата свршеница Меган Маркл ќе се венчаат на 19 мај 2018 година, сабота, објавија од палатата Кенсингтон. Интересен е фактот што …

Принцот Хари ќе се венча на денот кога во кралското семејство се случило страшно злосторство Прочитај повеќе »

Принцот Хари се сврши со познатата актерка Меган Маркл

Принцот Хари, синот на принцот Чарлс и принцезата Дајана, се сврши со својата девојка, канадската актерка Меган Маркл. Кралицата Елизабета Втора, бабата на принцот, го …

Принцот Хари се сврши со познатата актерка Меган Маркл Прочитај повеќе »

Принцот Хари го покажа ѓаволскиот знак додека позира со Меланија Трамп

Што сакаше да ѝ порача принцот на првата дама?Принцот Хари и Меланија Трамп се сретнаа првпат на настанот „Инвиктус гејмс“ во Канада на Меѓународните воени …

Принцот Хари го покажа ѓаволскиот знак додека позира со Меланија Трамп Прочитај повеќе »

Мрачната тајна на принцот Чарлс поради која никогаш нема да седне на тронот

Неверојатен скандал неодамна ја растресе Бакингемската палата кога во медиумите се појави веста дека принцот Чарлс ќе го изгуби престолот. Имено, според некои, засега дезинформации, …

Мрачната тајна на принцот Чарлс поради која никогаш нема да седне на тронот Прочитај повеќе »

Принцот Џорџ почна во школо – Тато го однесе за рака во првиот ден

Принцот Џорџ во школо пристинга само со татко му. Пред школото стигнаа околу 8:50 часот по локално време. Британскиот принц Џорџ од вчера почна да …

Принцот Џорџ почна во школо – Тато го однесе за рака во првиот ден Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Принцот Чарлс фатен додека имал телефонски секс „чет“ со Камила – Објавен шокантниот документарец за Дајана

Контроверзните ленти се снимени во 1992 и 1993 година. Во Америка се емитувани 1995 година, но премногу непристојни за да се прикажат во Британија. Синоќа …

(ВИДЕО) Принцот Чарлс фатен додека имал телефонски секс „чет“ со Камила – Објавен шокантниот документарец за Дајана Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Бритни Спирс: Принцот Вилијам не е човек!

Бритни Спирс изјави на блиските пријатели и својот персонал, дека Принцот Влијам за време на поголема возбуденост, се претвора од човечки во рептилски облик. Објаснувајќи …

(ВИДЕО) Бритни Спирс: Принцот Вилијам не е човек! Прочитај повеќе »

Федерер принцот од нејзините сништа – Мајката на Кејт Мидлтон со свој фаворит на Вимблдон

Војвотката од Кембриџ ги изненади сите со коментар за својата мајка Керол, оставајќи ги во шок дури и новинарите.Кејт Мидлтон, пред четири дена блесна на …

Федерер принцот од нејзините сништа – Мајката на Кејт Мидлтон со свој фаворит на Вимблдон Прочитај повеќе »

Scroll to Top