спотот

Полицијата во центарот на Белград го прекина снимањето на спотот на Гога Секулиќ

Српската пејачка Гога Секулиќ во текот на вчерашните доцни часови снимала спот во центарот на Белград. Во текот на снимањето се појавиле униформирани лица и …

Полицијата во центарот на Белград го прекина снимањето на спотот на Гога Секулиќ Прочитај повеќе »

Ќерката на балканскиот заводник Ален Исламовиќ се појави во спотот на песната „Аида“

Некогашниот пејач на групата „Бело дугме“, Ален Исламовиќ, веќе со децении важи за голем балкански заводник, а кога ќе видите како изгледа ќерка му, ќе …

Ќерката на балканскиот заводник Ален Исламовиќ се појави во спотот на песната „Аида“ Прочитај повеќе »

Порториканката од „Деспасито“ покажа како се вежба

Зулејка Ривера, некогашната мис на Порторико и победничка на натпреварувањето „Мис универзум“, им објасни на фановите како се вежба.Сите што го гледале спотот за песната …

Порториканката од „Деспасито“ покажа како се вежба Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Погледнете пред да го забранат – Романа за прв пат се соблече во спотот на 42 години

Романа Паниќ објави провокативен спот за песната „Мед и млеко“. Во време на 20 годишната кариера Романа Паниќ (42) беше позната како една од ретктие …

(ВИДЕО) Погледнете пред да го забранат – Романа за прв пат се соблече во спотот на 42 години Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Во оваа сиромашна населба снимен е спотот „Despacito“ – Зад шарените куќи, убавите девојки и морето се крие мрачна тајна

Овој крај настанал во 19 век, како дом за црнци и бездомници. Во планетарниот хит „Деспасито“, се пее за „плажата во Порторико“ (Vamo’ a hacerlo en …

(ВИДЕО) Во оваа сиромашна населба снимен е спотот „Despacito“ – Зад шарените куќи, убавите девојки и морето се крие мрачна тајна Прочитај повеќе »

Ај кју“ го промовираа спотот за песната „Мојот крал“

Ај кју“ го промовираа спотот за песната „Мојот крал“. Бендот „Ај кју“ го промовира спотот за песната „Мојот крал“. Ова е четврта песна од нивниот …

Ај кју“ го промовираа спотот за песната „Мојот крал“ Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Запознајте ја секси девојката од спотот „Despacito“

Ултимативниот летен хит е „Despacito“ а во истиот кој ги сруши сите рекорди на YouTubeu може да се види Луис Фонси. Досега истиот е прегледам …

(ВИДЕО) Запознајте ја секси девојката од спотот „Despacito“ Прочитај повеќе »