сруши

Фотографија што го обиколи светот и ја сруши сегрегацијата на американскиот југ

Оваа фотографија настанала за време на еден од најсрамните моменти во историјата на американската војска. Се случила за време на масакрот во Ми Лај, изведен …

Фотографија што го обиколи светот и ја сруши сегрегацијата на американскиот југ Прочитај повеќе »

(ФОТО) Цеца го сруши Инстаграм со фотка од бикини

Светлана Цеца Ражнатовиќ објави фотографија во бикини и собра многу лајкови. Цеца никогаш не изгледала подобро. Za mene leto pocinje…. @optica_lagatta @gucci A post shared …

(ФОТО) Цеца го сруши Инстаграм со фотка од бикини Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Преку 38.000 прегледи за два часа – Цеца со новата снимка го сруши интернетот

Подгответе се за забава – напиша фолк ѕвездата. Цеца Ражнатовиќ повторно го привлече внимание на своите обожаватели. Фолк ѕвездата на Инстаграм објави снимка која за …

(ВИДЕО) Преку 38.000 прегледи за два часа – Цеца со новата снимка го сруши интернетот Прочитај повеќе »

Исти облакодер гореше како Светскиот трговски центар – Сепак не се сруши како Кулите близначки

Пожарот во еден од највисоките облакодери во Дубаи ги остави жителите збунети, но неповредени. Пожарот избил во вторникот навечер на кулата под името „Бакља“. Оваа …

Исти облакодер гореше како Светскиот трговски центар – Сепак не се сруши како Кулите близначки Прочитај повеќе »

(ФОТО) Ќерката на Цеца позираше во никогаш пократко мини фустанче и го сруши интернетот

Анастасија Ражнатовиќ објави уште една фотка со која баш го привлече вниманието. Таа секојдневно користи Инстаграм, а на оваа социјална мрежа објави нова фотка која …

(ФОТО) Ќерката на Цеца позираше во никогаш пократко мини фустанче и го сруши интернетот Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Чизми преку 1200 евра, до меѓуножјето – Карлеуша без гаќички во проѕирен „боди“

Брутално секси издание на Јелена Карлеуша.Пејачката уште еднаш го сруши Инстаграм. Овој пат таа објави фотка на која позира во проѕирно боди, без гаќички, доволно …

(ВИДЕО) Чизми преку 1200 евра, до меѓуножјето – Карлеуша без гаќички во проѕирен „боди“ Прочитај повеќе »

(ФОТО) Цеца го сруши Инстаграм со жешка фотка од тоалет

Најголемата фолк ѕвезда на Балканот – Светлана Цеца Ражнатовиќ веќе две години има профил на Инстаграм, но ретко кога таму објавува фотографии. Но, сепак кога …

(ФОТО) Цеца го сруши Инстаграм со жешка фотка од тоалет Прочитај повеќе »

Откако ја откри вистината за болеста, Брена се сруши на сцена

Лепа Брена синоќа одржала голем концерт во Књажевац. Над илјадници луѓе дошле да ги слушнат своите омилени стихови. Во еден момент кај публиката завладеала вистинска …

Откако ја откри вистината за болеста, Брена се сруши на сцена Прочитај повеќе »