тепачка

(Видео) Манекенки се тепаа со боксови пред дискотека во Словачка

Две британски манекенки се тепаа пред ноќен клуб во Словачка. Бет Адамс и нејзината пријателка Кристал Фостер биле ангажирани во една дискотека. Во Братислава пред дикотеката …

(Видео) Манекенки се тепаа со боксови пред дискотека во Словачка Прочитај повеќе »

(Видео) Утринска тепачка на двајца возачи сред улица

На социјалните мрежи кружи снимка од двајца мажи кои се тепаат на сред улица, додека возачите од околните автомобили ги набљудуваат. Од непозната причина, мажот …

(Видео) Утринска тепачка на двајца возачи сред улица Прочитај повеќе »

Тепачката во Неготино била за дечко

Откако „Репортер“ вчера пишуваше дека девојки малтретираа и влечеа за коса соученичка во училиште во Неготино, граѓани ни испратија фотографии од девојките што учествувале во …

Тепачката во Неготино била за дечко Прочитај повеќе »

(Видео) Девојки тепаат соученичка, ја влечат по земја и снимаат со телефон

Интернет-порталот „Охрид1“ објави вознемирувачко видео на кое се гледа како неколку девојки малтретираат друга девојка, ја влечат и тепаат. Целиот настан е снимен со мобилен …

(Видео) Девојки тепаат соученичка, ја влечат по земја и снимаат со телефон Прочитај повеќе »

Сека Алексиќ проговори за наводната тепачка со Дара Бубамара

И покрај тоа што до неодамна приказните дека Сека Алексиќ и Дара Бубамара повеќе не се во добри односи беа само шпекулации, сега и официјално …

Сека Алексиќ проговори за наводната тепачка со Дара Бубамара Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Невидена тепачка за лежалка – Еве како Британците го решаваат овој проблем

Ако сте мислеле дека ситуацијата на Јадранот е лоша, погледнете што прават овие туристи. Војната за место на плажа на Јадранот е вообичаена, но снимката …

(ВИДЕО) Невидена тепачка за лежалка – Еве како Британците го решаваат овој проблем Прочитај повеќе »