Велков

(ФОТО) Снеже Велков во чорапчиња се враќа на телевизија

Водителката Снеже Велков , извесно време ја немаше на ТВ екраните, а телевизијата ја замени со вежбите по пилатес. Таа и на социјалните мрежи секојдневно …

(ФОТО) Снеже Велков во чорапчиња се враќа на телевизија Прочитај повеќе »

(Трет дел) Слаѓана предупредува дека вакцините можат да бидат смртоносни

Доктор Слаѓана Велков тврди дека вакцинацијата се базира на порастот на бројот на антитела и тоа нема никаква врска со имунитетот. Имунизацијата и имунитетот се …

(Трет дел) Слаѓана предупредува дека вакцините можат да бидат смртоносни Прочитај повеќе »

Слаѓана предупредува дека вакцините можат да бидат смртоносни

Доктор Слаѓана Велков која студирала и дипломирала медицина во Ниш и Скопје, отворено говори за негативниот ефект на вакцините и вакцинирањето. Слаѓана работела во канцелариите …

Слаѓана предупредува дека вакцините можат да бидат смртоносни Прочитај повеќе »

Снеже Велков како професорка

Фитнес-инструкторката Снеже Велков на социјалната мрежа „Фејсбук“ објави фотографија на која ја истакна својата интелектуалност. Поранешната водителка во преден план ги истакна своите очила, па …

Снеже Велков како професорка Прочитај повеќе »

Пајак ѝ го однесе автомобилот на Снеже Велков

Поранешната водителка која имавме можност да ја гледаме на малите ТВ-екрани, Снеже Велков, сега фитнес-инструкторка, на својот фејсбук-профил сподели фотографија од фискалната сметка што ја …

Пајак ѝ го однесе автомобилот на Снеже Велков Прочитај повеќе »

Снеже Велков по мерак на Јанко Илковски

Поранешната водителка Снеже Велков, објави фотографија на која се пофали со доброто тело, но и апелираше  до девојките да почнаат да вежбаат. Водителката доби пофални коментари, …

Снеже Велков по мерак на Јанко Илковски Прочитај повеќе »

(ФОТО) Снеже Велков успеа да го победи својот најголем кошмар

Деновиве Снеже Велков уживаше во едно ресторанче, кога доживеа прекрасна ситуација. На водителката и пилатес инструкторка и се залепи едно улично куче и буквално не …

(ФОТО) Снеже Велков успеа да го победи својот најголем кошмар Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Снеже Велков ги покажа стомачните мускули

Некогашната водителка ја обожава професијата пилатес инструктор и секој нареден час ужива во неа. „Тренирај како ѕвер, изгледај како убавица“ е мотото на Снеже Велков. Деновиве …

(ВИДЕО) Снеже Велков ги покажа стомачните мускули Прочитај повеќе »