Викторија Бекам

Еве што ме чека кога ќе си дојдам дома, Викторија го сними Дејвид Бекам како ѝ подготви вечера

Поранешниот англиски фудбалер Дејвид Бекам ја изненади сопругата Викторија со вечера. Таа го сними, а видеото го објави на „Фејсбук“. Во видеото Бекам е облечен …

Еве што ме чека кога ќе си дојдам дома, Викторија го сними Дејвид Бекам како ѝ подготви вечера Прочитај повеќе »

Дејвид има пенис голем како ауспух, открива Викторија Бекам

Познатат пејачка и модна дизјанерка Викторија Бекам во интервју откри детали за интимата на нејзиниот сопруг. „Многу сум горда што и денес имаме добар секс. …

Дејвид има пенис голем како ауспух, открива Викторија Бекам Прочитај повеќе »

(Видео) Бекамови за време на одморот ја вознемирија цела Хрватска

Семејството Бекам ја вознемири цела Хрватска, за време на нивниот летен одмор во земјата. Двајцата дојдоа со ќерка им Харпер, а фановите ги вознемирија со …

(Видео) Бекамови за време на одморот ја вознемирија цела Хрватска Прочитај повеќе »

(Видео) Викторија Бекам се приклучи на Тик ток и одма ги вознемири фановите

Викторија Бекам пред неколку дена се приклучи на социјалната мрежа Тик ток и одма испровоцира бурни реакции од фановите поради споделените содржини. Таа сподели три …

(Видео) Викторија Бекам се приклучи на Тик ток и одма ги вознемири фановите Прочитај повеќе »

Бекамови тужат жена која тврди дека е мајка на нивната ќерка Харпер Севен

Дејвид и Викторија Бекам поднесоа тужба против Шерон Бел која тврди дека е биолошката мајка на нивната ќерка Харпер Севен. Таа го обвини Дејвид Бекам …

Бекамови тужат жена која тврди дека е мајка на нивната ќерка Харпер Севен Прочитај повеќе »

Ти си невројатен маж, Викторија објави љубовна честитка за роденденот на Дејвид Бекам

Дејвид Бекам го прослави 47. роденден во друштво на сопругата, која јавно му го честита роденденот. „Те сакам толку многу, ти си најневеројатниот сопруг што …

Ти си невројатен маж, Викторија објави љубовна честитка за роденденот на Дејвид Бекам Прочитај повеќе »

Иако биле поканети, Вилијам и Кејт одбиле да дојдат на свадбата на синот на Бекам

Принцот Вилијам и неговата сопруга Кејт Мидлтон иако биле поканети одбиле да присуствуваат на свадбата на Бруклин, најстариот син на Девјид и Викторија Бекам. Тие …

Иако биле поканети, Вилијам и Кејт одбиле да дојдат на свадбата на синот на Бекам Прочитај повеќе »

Крадци провалиле во домот на Дејвид и Викторија Бекам во Лондон

Крадци провалиле во луксузниот дом на Дејвид и Викторија Бекам во западен Лондон. Британските медиуми објавија дека биле украдени работи кои вределе и повеќе од …

Крадци провалиле во домот на Дејвид и Викторија Бекам во Лондон Прочитај повеќе »

Синот на Викторија и Дејвид Бекам ќе се жени во вилата на милијардерот Нелсон Пелц

Најстариот сни на фудбалерот Дејвид Бекам и дизајнерката Викторија, Бруклин наскоро ќе се венча со својата свршеница Никол Пелц. Тие ќе се венчаат во вилата …

Синот на Викторија и Дејвид Бекам ќе се жени во вилата на милијардерот Нелсон Пелц Прочитај повеќе »

Составот „Спајс грлс“ повторно ќе се собере на венчавката на синот на Дејвид и Викторија Бекам

Поранешната британска група „Спајс грлс“ ќе се собере заедно на венчавката на Бруклин, синот на Дејвид и Викторија Бекам. Британските медиуми пренесуваат дека Викторија е …

Составот „Спајс грлс“ повторно ќе се собере на венчавката на синот на Дејвид и Викторија Бекам Прочитај повеќе »

(Фото) Милиони фанови му се смееја на Бекам откако ја објави семејната божиќна фотографија

Познатиот фудбалер Дејвид Бекам и неговата сопруга Викторија со децата направија нова семејна божиќна фотографија. Тие празниците ги минаа со Ромео, Бруклин, Круз и нивната …

(Фото) Милиони фанови му се смееја на Бекам откако ја објави семејната божиќна фотографија Прочитај повеќе »

(Фото) Бекамови ќе градат огромно вештачко езеро и остров на него

Дејвид и Викторија Бекам имаат во план да изградат огромно вештачко езеро и остров на него. Тие неодамна се вратија од Мајами на својот имот …

(Фото) Бекамови ќе градат огромно вештачко езеро и остров на него Прочитај повеќе »

(Фото) Крава именувана по Викторија Бекам продадена за 300.000 евра

Кравата Вилоџ Пош-спајс, именувана по сопругата на познатиот поранешен фудбалер Дејвид Бекам, Викторија, е продадена на аукција за рекордна цена од 262.000 британски фунти, односно околу …

(Фото) Крава именувана по Викторија Бекам продадена за 300.000 евра Прочитај повеќе »

Бекамови избегаа во Мајами поради „локдаунот“ во Велика Британија

Поранешната членка на групата „Спајс Грлс“, 46. годишната модна дизајнерка Викторија Бекам, заедно со нејзиниот сопруг Дејвид Бекам и децата за божиќните празници заминаа за …

Бекамови избегаа во Мајами поради „локдаунот“ во Велика Британија Прочитај повеќе »

(Фото) Викторија објави слика од Бекам и ќерка им Харпер која ги згрози фановите

Модната креаторка и поранешна пејачка Викторија Бекам објави фотографија од нејзиниот сопруг Дејвид Бекам и нивната девет годишна ќерка Харпер Севен, која ги згрози фановите. …

(Фото) Викторија објави слика од Бекам и ќерка им Харпер која ги згрози фановите Прочитај повеќе »

Дејвид Бекам ѝ го забрани мобилниот на Викторија

Поранешниот популарен фудбалер Дејвид Бекам ѝ забранил на неговата сопруга Викторија да го користи мобилниот телефон во вечерните часови. Исто така таа не смее да …

Дејвид Бекам ѝ го забрани мобилниот на Викторија Прочитај повеќе »

(Фото) Дејвид и Викторија Бекам со родителите летуваат во Грција

Дејвид и Викторија Бекам летово го поминаа во Грција заедно со нивните родители, пишуваат светските медиуми. Викторија ги објави фотографиите од одморот на социјалните мрежи. …

(Фото) Дејвид и Викторија Бекам со родителите летуваат во Грција Прочитај повеќе »

Викторија и Дејвид Бекам чекаат внуче

Поранешниот популарен фудбалер Дејвид Бекам, заедно со неговата сопруга Викторија, наскоро ќе добијат внуче, пишуваат американските медиуми. Според пишувањето на тамошните таблоиди, нивниот син Бруклин …

Викторија и Дејвид Бекам чекаат внуче Прочитај повеќе »

Викторија Бекам : Доживеав траума и немав пријатели

Викторија Бекам откри дека во детството преживеала голема траума поради која сега таа ја штити ќерка си Харпер како лавица. Викторија вели дека како мала …

Викторија Бекам : Доживеав траума и немав пријатели Прочитај повеќе »