заборавете

(ВИДЕО) Заборавете го Али Бег, стигна новиот пресладок турски актер – Поради овој заводник девојките не пропуштаат ниту една епизода

Топлотните удари се ништо во споредба со температурата која тој ја подигнува кога ќе се појави.На почетокот на летото почна да се емитува турската серија …

(ВИДЕО) Заборавете го Али Бег, стигна новиот пресладок турски актер – Поради овој заводник девојките не пропуштаат ниту една епизода Прочитај повеќе »

БОМБЕТИНА! – Заборавете на досегашната Милица Павловиќ – Ова е нејзиното најжешко издание досега

Пејачката во Будва гордо ги истакна своите атрубути, и тоа во минимален фустан и во никогаш пожешка поза.Милица Павловиќ неодамна ги изнеади сите во провокативен …

БОМБЕТИНА! – Заборавете на досегашната Милица Павловиќ – Ова е нејзиното најжешко издание досега Прочитај повеќе »

(ФОТО) Што ли и направи??? – Мажите во шок, Наташа Беквалац повеќе не е русокоса

Наташа Беквалац важи за една од најубавите Србинки и не залудно ја нарекуваат барбика од Нови Сад. Убавата Наташа изгледа вака без препознатливиот знак, плавата …

(ФОТО) Што ли и направи??? – Мажите во шок, Наташа Беквалац повеќе не е русокоса Прочитај повеќе »

(ФОТО) ПОВЕЌЕ НЕ Е РУСОКОСА – Заборавете на оваа Карлеуша!

Јелена Карлеуша веднаш по доаѓањето од Турција реши да го промени тоа што жените најчесто го менуваат – фризурата. По жешките фотки со кои секојдневно …

(ФОТО) ПОВЕЌЕ НЕ Е РУСОКОСА – Заборавете на оваа Карлеуша! Прочитај повеќе »

Заборавете како сте правеле палачинки досега

Од само две состојки направете си вкусни палачинки кои можете да ги јадете неограничено. Тие немаат лактоза, глутен и рафиниран шеќер. Ви требаат само банани …

Заборавете како сте правеле палачинки досега Прочитај повеќе »

Scroll to Top