закани

Путин му се закани на Цукерберг: „Ќе ве блокираме!“

Руската влада разбира дека „Фејсбук“ е уникатен сервис, но вели дека нема да прави исклучоци кон никого и веќе од наредната година ќе го блокира …

Путин му се закани на Цукерберг: „Ќе ве блокираме!“ Прочитај повеќе »

Мажот на Бранислава жестоко и се закани – Следеше одговор од Аца Лукас

Аца Лукас преку својот Инстаграм профил одговори на наводните закани од Жељко Пашајлија.Откако во поедини медиуми се појави инфорацијата дека Жељко Пашајлија, мажот на Бранислава …

Мажот на Бранислава жестоко и се закани – Следеше одговор од Аца Лукас Прочитај повеќе »

ЛИЦЕМЕРИЕ: Америка тестираше ракета со поголем дострел од онаа на Северна Кореја – Никој не и се закани со војна

Лансирањето е изведено пред некој ден во Калифорнија. Ракетата е лансирана од воздухопловната база „Wanderberg“ која се наоѓа покрај Лос Анџелес, јавува ABC News, повикувајќи …

ЛИЦЕМЕРИЕ: Америка тестираше ракета со поголем дострел од онаа на Северна Кореја – Никој не и се закани со војна Прочитај повеќе »

„Ќе падне крв, ќе завршиш во црна кеса“ – Аца Лукас добива закани по живот!

Откако му заврши врската со Брансилава, Аца Лукас никако да си го среди животот! Сега почнал да добива и смртни закани. -Ќе падне крв- е една …

„Ќе падне крв, ќе завршиш во црна кеса“ – Аца Лукас добива закани по живот! Прочитај повеќе »