знае

(ВИДЕО) Ни Робин Худ не смее да и застане на пат – Секси водителката зема лак и стрела и покажа што знае

Водителката Бојана Ристивојевиќ ја покажа својата умешност на Златибор. Бојана Ристивојевиќ, водителката на „Парови“, деновиве престојува на Златибор. Таа на оваа српска планина се проба …

(ВИДЕО) Ни Робин Худ не смее да и застане на пат – Секси водителката зема лак и стрела и покажа што знае Прочитај повеќе »

Вистината за флуорот што секоја мајка мора да го знае

Флуорот го користеле нацистите со цел да ги стерилизираат затворениците во логорите, и да ги претворат во послушно робје, односно да ја убијат нивната слобдна …

Вистината за флуорот што секоја мајка мора да го знае Прочитај повеќе »

(ФОТО) Сите знаат за вилата на Кипар но никој не знае дека Цеца го има и ова

Освен што има луксузна вила на Кипар, цеца има и капела само за себе, а тоа е малку помалку познато. Капелата е осветена од свештениците на …

(ФОТО) Сите знаат за вилата на Кипар но никој не знае дека Цеца го има и ова Прочитај повеќе »

(ФОТО) Пејачката Малинкова знае како да провоцира

Нашата пејачка Наташа Малинкова ги следи светските трендови и не се плаши да покаже гола кожа. Нејзиното извајано тело често го истакнува со соодветен моден избор, …

(ФОТО) Пејачката Малинкова знае како да провоцира Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Два моќни играчи го најавија враќањето во „Парови“ – Се знае и почетокот

Почнаа гласините за новата сезона, а популарната ријалити двојка веќе го најави своето учество. Иако „Парови5“ штотуку завршија, на големо се зборува кога ќе почне …

(ВИДЕО) Два моќни играчи го најавија враќањето во „Парови“ – Се знае и почетокот Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Цел свет му се смее: Меси не знае да се бакнува!

Лионел Меси и неговата љубов од детството Антонела Рокуцо во петокот се венчаа во својот роден град во присуство на 250 гости. Тие двајцата се …

(ВИДЕО) Цел свет му се смее: Меси не знае да се бакнува! Прочитај повеќе »

Scroll to Top