дечкото

Готово е! – По две години, Јелена Розга раскина со дечкото

Како што пишуваат хрватските медиуми, двојката стави точка на емотивната врска. Јелена Розга и Хаусер ја завршија врската што ја започнаа во 2015 година. Оваа …

Готово е! – По две години, Јелена Розга раскина со дечкото Прочитај повеќе »

(ФОТО) Дечкото на Наташа Беквалац прослави роденден – Ја соблече маичката и ги дувна свеќичките

Лука Лазукиќ во друштво на пријателите го прослави својот 37 роденден.Дечкото на Наташа Беквалац, на неговата роденденска забава, која беше одржана на фарма, дојдоа бројни …

(ФОТО) Дечкото на Наташа Беквалац прослави роденден – Ја соблече маичката и ги дувна свеќичките Прочитај повеќе »

Вака дечкото на Наташа Беквалац реагираше кога дозна дека пејачката е трудна

Лука Лазукиќ и пред вестите за бременоста на Наташа Беквалац, подготви романтично изненадување за неа. Пејачката Беквалац и нејзиниот дечко, како што се зборува, се …

Вака дечкото на Наташа Беквалац реагираше кога дозна дека пејачката е трудна Прочитај повеќе »

(ФОТО) Водителката на „Парови“ го покажа дечкото политичар

Јована Јеремиќ обелодени на својот Инстаграм профил фотки со новиот избраник. Иако веќе долго се раскажува колку е среќна во љубовта, Јована Јеремиќ, сега конечно …

(ФОТО) Водителката на „Парови“ го покажа дечкото политичар Прочитај повеќе »

(ФОТО) Јелена Розга фатена во жешка акција со дечкото

Фотката на која Јелена Розга и Степан Хаусер, се снимени додека разменуваат нежности, ги изненади нивните фанови. Откако пејачката ја објави фотката од плажа, на …

(ФОТО) Јелена Розга фатена во жешка акција со дечкото Прочитај повеќе »