грам

Цаци од „Сител“ без грам шминка

Познатата новинарска двојка од „Сител“, Цаци и Сарма, споделија фотографија на социјалните мрежи на која позираат насмеани и вљубени. Прилично позитивни коментари на сметка на …

Цаци од „Сител“ без грам шминка Прочитај повеќе »

Машките се залепија за екраните – Шакира целата испотена

Музичката ѕвезда на Твитер постави снимка од тренингот.Шакира е една од најпосакуваните жени на светот. Каде и да се појави, секогаш максимално е средена и …

Машките се залепија за екраните – Шакира целата испотена Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Кога камерите ќе се исклучат – Водителката на дневникот БЕЗ ГРАМ ШМИНКА!

Една од најпопуларните тв лица на РТС Ивона Пантелиќ позираше во природно издание. Таа е една од најпопуларните и најомилени тв лица во Србија. Кога …

(ВИДЕО) Кога камерите ќе се исклучат – Водителката на дневникот БЕЗ ГРАМ ШМИНКА! Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Кога ќе ја видите Милица Тодоровиќ без грам шминка, ќе треснете на земја

Некогашната победничка на „Ѕвездите на Гранд“, блесна во природно издание. Милица Тодоровиќ важи за вистинска убавица. Некогашната победничка на „Ѕвездите на Гранд“, на било кој …

(ВИДЕО) Кога ќе ја видите Милица Тодоровиќ без грам шминка, ќе треснете на земја Прочитај повеќе »

(ФОТО) Погледнете ја Адријана Лима, без грам шминка

Манекенката позираше во природно издание, а обожавателите беа воодушевени. Адријана Лима е една од најубавите жени на светот. Манекенката, каде и да се појави, блеска. …

(ФОТО) Погледнете ја Адријана Лима, без грам шминка Прочитај повеќе »

(ФОТО) Погледнете го вистинското лице на Нина Бадриќ – Без грам шминка

Хрватската пејачка Нина Бадриќсекогаш води сметка за тоа како изгледа и секогаш е тип топ, со адекватна шминка и фризура, но деновиве објави форографија во …

(ФОТО) Погледнете го вистинското лице на Нина Бадриќ – Без грам шминка Прочитај повеќе »

ВИДЕО: СЕ ИСПОТИ ПО ТРЕНИНГОТ – Ружица БЕЗ ГРАМ шминка!

Ружица Вељковиќ е една од најпопуларните ријалити ѕвезди во Србија и пошироко, а своевремено победи и во „Парови“. И овој пат се најде во центарот …

ВИДЕО: СЕ ИСПОТИ ПО ТРЕНИНГОТ – Ружица БЕЗ ГРАМ шминка! Прочитај повеќе »

Scroll to Top