хејли болдвин

Бибер и Болдвин планираат свадба во септември

Канадскиот пејач Џастин Бибер планира да направи гламурозна свадба во септември, со неговата избраничка Хејли Болдвин. Двајцата се свршија во јуни минатата година, а подоцна …

Бибер и Болдвин планираат свадба во септември Прочитај повеќе »

Хејли Болдвин не е среќна во бракот со Џастин Бибер

Американските и светски медиуми пишуваат дека Хејли Болдвин, сопругата на Џастин Бибер, не е среќна во бракот со канадскиот пејач. Медиумите пишуваат дека Болдвин не …

Хејли Болдвин не е среќна во бракот со Џастин Бибер Прочитај повеќе »

Мајката на Џастин Бибер се всели во неговиот дом, проблеми во бракот на пејачот

Светските медиуми пишуваат дека медениот месец на Џастин Бибер и неговата избраничка Хејли Болдвин е завршен, откако Пати Малет, мајката на пејачот, се вселила во …

Мајката на Џастин Бибер се всели во неговиот дом, проблеми во бракот на пејачот Прочитај повеќе »

Познати модели ќе завршат во затвор, сокриле од државата 5,3 милиони долари

Кендал Џенер, Бела Хадид, Емили Ратаjковски и Хејли Болдвин ќе мораат да одат на суд, поради парите кои ги добиле за рекламирање на еден фестивал. …

Познати модели ќе завршат во затвор, сокриле од државата 5,3 милиони долари Прочитај повеќе »

Хејли Болдвин го промени презимето во Бибер

Манекенката Хејли Болдвин, која од неодамна стана и сопруга на канадскиот пејач Џастин Бибер, го промени презимето на Инстаграм во Бибер. На овој начин популарната …

Хејли Болдвин го промени презимето во Бибер Прочитај повеќе »

Џастин Бибер побарал помош од свештеник поради состојбата на Селена Гомез

Џастин Бибер побарал помош од свештеник откако дознал дека неговата поранешна девојка Селена Гомез доживеала нервен слом. Пејачот и неговата сопруга Хејли Болдвин посетиле црква. По …

Џастин Бибер побарал помош од свештеник поради состојбата на Селена Гомез Прочитај повеќе »

Џастин Бибер плаче пред станот на свршеницата на Менхетн

Светската поп-ѕвезда Џастин Бибер бил фотографиран пред станот на својата свршеница Хејли Болдвин на Менхетн. Двајцата плачеле, а кај Бибер била забележана контроверзна христијанска книга …

Џастин Бибер плаче пред станот на свршеницата на Менхетн Прочитај повеќе »

Scroll to Top