холивуд

Камерон Дијаз на 46 години ќе стане мајка

Американските таблоиди пишуваат дека холивудската актерка Камерон Дијаз (46) и нејзиниот сопруг, рокерот Беџи Маден, набргу ќе станат родители. Актерката е фотографирана во ЛА, а …

Камерон Дијаз на 46 години ќе стане мајка Прочитај повеќе »

По смртта на Робин Вилијамс, многу повеќе самоубиства во САД

Во САД неодамна е направена студија со која се вели дека по самоубиството на актерот Робин Вилијамс, нивниот број во земјата е многу зголемен. Во …

По смртта на Робин Вилијамс, многу повеќе самоубиства во САД Прочитај повеќе »

28 лица во Холивуд под истрага поради вмешаност во педофилски синџир

Полицијата во Лос Анџелес покрена истрага против 28 ѕвезди за кои велат дека се поврзани со масовен педофилски синџир во Холивуд. Според шефот на полицијата …

28 лица во Холивуд под истрага поради вмешаност во педофилски синџир Прочитај повеќе »

Кори Фелдман: Никој нема да ме запре! Ќе го откријам секој педофил во Холивуд!

Имињата на неколку педофили кои работат во Холивуд наскоро ќе бидат откриени, изјави поранешниот актер и пејач Кори Фелдман во емисијата „Денешно шоу“ на Мет …

Кори Фелдман: Никој нема да ме запре! Ќе го откријам секој педофил во Холивуд! Прочитај повеќе »

Уште една жена од Холивуд го обвини Бен Афлек

Откако Холивуд беше вџашен од приказната за славниот продуцент Харви Вајнштајн, за тоа како тој сексуално уценувал некои дами од светскиот шоу-бизнис, сега се појавија  …

Уште една жена од Холивуд го обвини Бен Афлек Прочитај повеќе »

Најмоќниот човек во Холивуд сексуално злоставувал глумици и манекенки

Прочуениот продуцент на актерките, асистенките и моделите им нудел помош во кариерата, ако исполнат некои од неговите сексуални фантазии.Еден од најмоќните луѓе во Холивуд, познатиот …

Најмоќниот човек во Холивуд сексуално злоставувал глумици и манекенки Прочитај повеќе »

ХОЛИВУД ВО ШОК! – Почина американскиот актер, ѕвездата од „Сам Дома“

Џон Херд почина во Калифорнија на 72 годишна возраст.Тој беше познат по улогите во филмовите во текот на осумдесетите и деведесетите години.Како што пренесува TMZ, …

ХОЛИВУД ВО ШОК! – Почина американскиот актер, ѕвездата од „Сам Дома“ Прочитај повеќе »

Линдзи Лохан: Педофилите кои управуваат со Холивуд го убија Хит Леџер

Хит Леџер е убен според изјавите на неговата колешка, Линдзи Лохан, која вели дека тој бил „Холивудското лошо момче“ и дека станал проблем за „педофилите …

Линдзи Лохан: Педофилите кои управуваат со Холивуд го убија Хит Леџер Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) ШВАРЦЕНЕГЕР ГО ШОКИРАШЕ СВЕТОТ: ‘Холивуд го контролираат сотонисти’

Американскиот актер Арнолд Шварценегер, ги шокираше гледачите во утринската програма на CNN, кога ја почна темата за религијата и тоа без никакво повод. Имено, Арнолд …

(ВИДЕО) ШВАРЦЕНЕГЕР ГО ШОКИРАШЕ СВЕТОТ: ‘Холивуд го контролираат сотонисти’ Прочитај повеќе »

Scroll to Top