Иван

Синот на Лука Модриќ во дрес на Реал Мадрид славеше роденден

Синот на фудбалерот Лука Модрич го прослави 12. роденден. Хрватскиот фудбалски репрезентативец и фудбалер на Реал Мадрид, објави фотографии од роденденската забава на Иван. Тој …

Синот на Лука Модриќ во дрес на Реал Мадрид славеше роденден Прочитај повеќе »

Иван бил личен придружник на Вилијам Монтгомери пред 13 години

Иван денеска има 42 години и е еден од познатите водители на овие простори, но пред да стане лице од малите екрани, се занимавал со …

Иван бил личен придружник на Вилијам Монтгомери пред 13 години Прочитај повеќе »

(ВИДЕО+18) СКАНДАЛОЗНА СНИМКА – Додека Иван пее, русокосата му седи на глава

Шокантна снима на Иван Гавриловиќ и непознатата девојка осамна на една Фејсбук страница.На групата „Dnevna doza lošeg“, се појави скандалозна снимка со Иван Гавриловиќ и непозната …

(ВИДЕО+18) СКАНДАЛОЗНА СНИМКА – Додека Иван пее, русокосата му седи на глава Прочитај повеќе »

(ФОТО) Девојката на Иван Тодориќ за прв пат го покажа трудничкото стомаче

Милица Михајловиќ, девојката на Иван Тодориќ со кого чека дете, го покажа за прв пат трудничкиот стомак во јавноста. Милица ја мина вечерта со пријателките …

(ФОТО) Девојката на Иван Тодориќ за прв пат го покажа трудничкото стомаче Прочитај повеќе »

ПРЕСВРТ: Утврдено е дали Раста навистина му ги нанел повредите на соработникот на Иван Ивановиќ

Стефан Џуриќ Раста и Слободан Нешовиќ Лока имаа инцидент на 18 април, по што водителот тврдеше дека раперот го претепал. Инцидентот кој се случи во …

ПРЕСВРТ: Утврдено е дали Раста навистина му ги нанел повредите на соработникот на Иван Ивановиќ Прочитај повеќе »

Тоа што Иван и го кажа на сопругата Јелена, е фантазија за секоја жена

Иван Босилјчиќ ја покажа својата романтична страна и сликовито опиша колку ја сака својата сопруга. Актерот Иван Бисилјчиќ, кој е шест години во брак со …

Тоа што Иван и го кажа на сопругата Јелена, е фантазија за секоја жена Прочитај повеќе »

Иван Реон како инспирација за најлошиот лик во „Игра на престоли“ ја добил од Лијам Галагер

Глумецот Иван Реон, познат како озлогласениот Ремзи Снежни/Болтон, од „Играта на престоли“, изјави дека дел од инспирацијата за својот ужасен лик го пронајде во рокерот …

Иван Реон како инспирација за најлошиот лик во „Игра на престоли“ ја добил од Лијам Галагер Прочитај повеќе »

Scroll to Top