јавност

Келвин Клајн првпат го покажа партнерот, кој е 45 години помлад од него

Модниот дизајнер Келвин Клајн е забележан во западен Холивуд како се шета со своето момче Кевин Бејкер, со кого е во долга врска. Двојката привлече …

Келвин Клајн првпат го покажа партнерот, кој е 45 години помлад од него Прочитај повеќе »

(Фото) Брус Вилис за првпат се појави во јавноста откако му беше откриена болест

Холивудскиот актер Брус Вилис реши да се збогува со актерството и да се повлече од јавниот живот откако му беше дијагностицирана афазија, нарушување кое вклучува …

(Фото) Брус Вилис за првпат се појави во јавноста откако му беше откриена болест Прочитај повеќе »

Британската јавност исплашена дека Лорд Ротшилд загинал во сударот на хеликоптер и авион

Лорд Џејкоб Ротшилд и уште три лица можеби настрадале за време на еден судар меѓу авион и хеликоптер, кои потоа се срушиле на имотот на …

Британската јавност исплашена дека Лорд Ротшилд загинал во сударот на хеликоптер и авион Прочитај повеќе »

Сцена од филмот „Лепа села лепо горе“ која никогаш не била прикажана во јавност

Филмското остварување на Срѓан Драгојевиќ од 1996 година „Лепа села лепо горе“ ја собра брилијантната актерска екипа предводена од главните актери Драган Бјелогрлиќ и Никола …

Сцена од филмот „Лепа села лепо горе“ која никогаш не била прикажана во јавност Прочитај повеќе »

Холивудската јавност потресена од смртта на ѕвездата од „Сопранови“

Актерот Френк Винсент, кого сите го знаеме од филмовите на режисерот Мартин Скорсезе и серијата „Семејството Сопран“, почина во болница во Њу Џерси. Познатиот и …

Холивудската јавност потресена од смртта на ѕвездата од „Сопранови“ Прочитај повеќе »

Елена Петреска излезе во јавност со новиот спот за „Верувам“!

Поп пејачката Елена Петреска во период кога на македонската естрада царува штама и повеќето нејзини колеги се препуштени на одмор и релаксација на плажа, таа …

Елена Петреска излезе во јавност со новиот спот за „Верувам“! Прочитај повеќе »

Дино Мерлин никогаш не ја има покажано во јавност неговата сопруга

Популарниот пејач Дино Мерлин со својата сопруга зпочнал љубовна врска кога имал 17 години. Иако со многу љубов и внимание, Мерлин говори за своите најблиски, …

Дино Мерлин никогаш не ја има покажано во јавност неговата сопруга Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Адријана Лима се разголе – Ова досега убавицата не го покажа во јавност

Убавицата по година дена се сликаше во долен веш, а ако се суди по резултатите – вредеше да се чека. Година дена откако паузираше со …

(ВИДЕО) Адријана Лима се разголе – Ова досега убавицата не го покажа во јавност Прочитај повеќе »

Зошто Вилијам и Кејт никогаш не се држат за рака во јавност – Ова е вистинската причина

На лицата на принцот Вилијам и принцезата Кејт често може да видите како се среќни и насмеани, но не се преблиски и не се допираат. …

Зошто Вилијам и Кејт никогаш не се држат за рака во јавност – Ова е вистинската причина Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) За првпат во јавност фотка од Анастасија и Цеца – Безброј емоции на едно место

Нежна фотографија на мајката и ќерката говорат повеќе од илјада зборови. Дел од фотката од семејниот албум на семејството Ражнатовиќ е достапен за јавноста, а …

(ВИДЕО) За првпат во јавност фотка од Анастасија и Цеца – Безброј емоции на едно место Прочитај повеќе »

(ФОТО) Погледнете ги првите бакнежи во јавност на Адријана Лима и Турчинот

Топ моделот и понатаму е во Турција, каде ужива со новиот дечко, писателот Метин Харом. Адријана Лима во понеделникот допатува во Бодрум за да мине …

(ФОТО) Погледнете ги првите бакнежи во јавност на Адријана Лима и Турчинот Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Меланија и Доналд Трамп за прв пат се бакнаа во јавност!

Доналд Трам со доаѓањето на местото како на еден од највилијателните личности на светот, претседателот на САД, ги сврте очите на целиот свет кон себе, …

(ВИДЕО) Меланија и Доналд Трамп за прв пат се бакнаа во јавност! Прочитај повеќе »

Scroll to Top