Јелена Карлеуша

Јелена Карлеуша им покажа среден прст на папараците

Јелена Карлеуша веќе извесен период води борба со килограмите, салото и целулитот, но и покрај вишокот, таа не престанува да носи провокативна облека. За снимањето …

Јелена Карлеуша им покажа среден прст на папараците Прочитај повеќе »

Јелена Карлеуша со настап во Прилеп: Македонец тежок 120 килограми го соблече гол на бина

Јелена Карлеуша со години ја изведува својата позната точка на настапите кога ќе повика едно момче од публиката на сцена и ќе го соблече по …

Јелена Карлеуша со настап во Прилеп: Македонец тежок 120 килограми го соблече гол на бина Прочитај повеќе »

Ја обвинија Анабела дека ја ископира Карлеуша, а таа ги изненади со својот одговор

Анабела Атијас ги прати модните трендови, а на Инстаграм се пофали со својта нова модна комбинација. Имаше низа коментари, а некои ја обвинија Анабела дека …

Ја обвинија Анабела дека ја ископира Карлеуша, а таа ги изненади со својот одговор Прочитај повеќе »

Карлеуша повторно го сруши рекордот во лајкови со новите фотографии

Новите фотографии на Јелена Карлеуша, овој пат од Атина, ги вжештија социјалните мрежи. Заедно со својата мајка Дивна, Јелена овие денови престојува во грчката престолнина …

Карлеуша повторно го сруши рекордот во лајкови со новите фотографии Прочитај повеќе »

Јелена Карлеуша ќе ја претставува Србија на Евровизија 2018?!

Директорот на најголемата српска продукција „Гранд“, Саша Поповиќ преговара Јелена Карлеуша оваа година да се појави на Евровизија како претставничка на Србија. Според него, Карлеуша драстично …

Јелена Карлеуша ќе ја претставува Србија на Евровизија 2018?! Прочитај повеќе »

Scroll to Top