јоце панов

(Фото) Лука ужива додека се бања – Јоце Панов го покажа синот

Поп-пејачот Јоце Панов, кој пред скоро осум месеци стана татко, објави слика од синот Лука. Пејачот скоро и да не објавува негови фотографии на социјалните …

(Фото) Лука ужива додека се бања – Јоце Панов го покажа синот Прочитај повеќе »

Сефер пак се ожени, Вишка се разведе, а Дунавка го љуби Владо

Годинава што изминува е во знакот на свадбите и на разводите на нашите јавни личности. Се венчаа музичари, политичари, спортисти и водители, а многу јавни …

Сефер пак се ожени, Вишка се разведе, а Дунавка го љуби Владо Прочитај повеќе »

(Фото) Јоце Панов спремен за свадба

Една недела пред свадбата со својата долгогодишна девојка Марина Начевска, поп-пејачот Јоце Панов сними спот за песната „Љубовта денес победи“. За „Репортер“ тој раскажа дека …

(Фото) Јоце Панов спремен за свадба Прочитај повеќе »

Српските пејачи му дојдоа на Јоце Панов

Пејачот Јоце Панов во вторникот направи гала-промоција на новиот албум „Ни ‘љ’ од љубов“ во Белград. Пејачот, покрај пријателите, соработниците и фановите, добил поддршка и …

Српските пејачи му дојдоа на Јоце Панов Прочитај повеќе »

Scroll to Top