маја

Тијана Дапчевиќ на кафе со Маја и Дарко Панчеви: Случајна средба за паметење

Тијана Дапчевиќ, Маја и Дарко Панчеви на заедничка дружба во Капиштец. Како што пишала Тијана, средбата била случајна. Тројката најверојатно била во кафулето „9 -ка“ …

Тијана Дапчевиќ на кафе со Маја и Дарко Панчеви: Случајна средба за паметење Прочитај повеќе »

Глумевме љубовен пар во реклама, па потоа се заљубивме во реалноста – Љубовната приказна на Драган Бјелогрлиќ и сопругата Маја

Српскиот актер, Драган Бјелогрлиќ веќе 26 години е во брак со сопругата Маја. Драган и Маја Бјелогрлиќ имаат две деца, синот Алексеј и ќерката Миа. …

Глумевме љубовен пар во реклама, па потоа се заљубивме во реалноста – Љубовната приказна на Драган Бјелогрлиќ и сопругата Маја Прочитај повеќе »

Маја Николиќ соблече се од себе и скокна во пенливата када!

По бројните слики во секси костим за капење, пејачката на своите фанови од својот дом и приреди нешто уште попровокативно. Маја Николиќ ова лето и …

Маја Николиќ соблече се од себе и скокна во пенливата када! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Маја Николиќ објави нова фотографија на која цел Балкан и се смее

Има луѓе кои си личат еден на друг, но постојат и други луѓе како што е Маја Николиќ која некој ја убедил дека личи на …

(ФОТО) Маја Николиќ објави нова фотографија на која цел Балкан и се смее Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Тврдеше дека не користи фотошоп… а сега? – Маја Николиќ ги среди стомачните и жестоко се ИЗБЛАМИРА!

Пејачката и овој пат навистина се занесе и претера во користењето на фотошоп – повторно во бикини.Маја Николиќ пред само неколку дена ја виде снимката …

(ВИДЕО) Тврдеше дека не користи фотошоп… а сега? – Маја Николиќ ги среди стомачните и жестоко се ИЗБЛАМИРА! Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Одговори на нападите дека се фотошопира – Маја Николиќ објави снимка без филтер – Еве како НАВИСТИНА изгледа

Овде, тренираме, пливаме, уживаме…“, изјави пејачката, која се сними на последниот ден во Тунис.Откако ја „нападнаа“ дека на своите фотки (особено оние во бикини), користи …

(ВИДЕО) Одговори на нападите дека се фотошопира – Маја Николиќ објави снимка без филтер – Еве како НАВИСТИНА изгледа Прочитај повеќе »