остави

(Видео) Трамп ја остави Меланија да накисне на дождот

Првиот човек на САД својата сопруга Меланија Трамп и синот Барон во текот на невремето ги остави на меѓународниот аеродром „Палм Бич“ на Флорида кога …

(Видео) Трамп ја остави Меланија да накисне на дождот Прочитај повеќе »

Шакира го остави фудбалерот на Барселона Пике

Веста дека Шакира и Џерард Пике се разведуваат ја шокираше јавноста. Пејачката и фудбалерот биле во складна врска седум години, во која ги добиле синовите …

Шакира го остави фудбалерот на Барселона Пике Прочитај повеќе »

НЕВИДЕНА БРУКА! – Погледнете колкаво ѓубре остави зад себе Емина Јаховиќ по завршувањето со снимање на спотот

Поп пејачката во понеделникот со својот тим сними спот за новата песна, а ѓубрето кое го оставија зад себе, ги разбесна сите љубители на реката …

НЕВИДЕНА БРУКА! – Погледнете колкаво ѓубре остави зад себе Емина Јаховиќ по завршувањето со снимање на спотот Прочитај повеќе »

Задолжително погледнете – Луд бабун остави 10.000 луѓе без струја

Капат наведе дека една организација за заштита на животните го спасила мајмунот и тој моментно се опоравува од „сериозните повреди“. Еден бабун во јужниот дел …

Задолжително погледнете – Луд бабун остави 10.000 луѓе без струја Прочитај повеќе »

Молчеше седум години откако Пике ја остави поради Шакира, а сега еве што им порача

Медиумите не ја оставаат на мира ниту поранешната девојка на Пике која за прв пат по седум години проговори за врската со фудбалерот. Шакира и …

Молчеше седум години откако Пике ја остави поради Шакира, а сега еве што им порача Прочитај повеќе »

(ФОТО) Атрактивната Софија ќе ве остави без здив

Атрактивната манекенка Софија Милошевиќ беше во центарот на вниманието на роденднската журка на магазинот „Hello“. Погледнете кој се се прошета на црвениот тепих во Белата …

(ФОТО) Атрактивната Софија ќе ве остави без здив Прочитај повеќе »

(ФОТО) Бред Пит ги остави сите пороци и не изгледал никогаш подобро

Долго време странските медиуми пишуваа дека Бред Пит по развдоот со Анџелина Џоли целосно се промени, така да речиси дури и буквално пропаднал, како физички, …

(ФОТО) Бред Пит ги остави сите пороци и не изгледал никогаш подобро Прочитај повеќе »

Scroll to Top