Пирс Броснан

(Фото) Пирс Броснан стана дедо, син му Шон со сопругата Сања го добија Џексон

Пирс Броснан стана дедо. Неговиот син Шон Броснан со сопругата Сања Баниќ го добија синот Џексон Елијах. Веста ја сподели глумецот кој напиша дека внукот …

(Фото) Пирс Броснан стана дедо, син му Шон со сопругата Сања го добија Џексон Прочитај повеќе »

Ми подари толку години живот со љубов, Пирс Броснан ѝ честиташе роденден на сопругата

Актерот Пирс Броснан ѝ честиташе роденден на сопругата Кели Шеј Броснан, која наполни 49 години. Ѝ посвети честитка што ја објави на социјалните мрежи. „Среќен …

Ми подари толку години живот со љубов, Пирс Броснан ѝ честиташе роденден на сопругата Прочитај повеќе »

(Фото) Пирс Броснан непрепознатлив во новата улога

Пирс Бросман деновиве го снима новиот филм The Last Rifleman. Глумецот глуми 89 годишен ветеран и целосно го промени изгледот. Стана непрепознатлив за фановите. Во …

(Фото) Пирс Броснан непрепознатлив во новата улога Прочитај повеќе »

(Фото) Пирс Броснан пушти брада и коса додека е во самоизолација

Глумецот Пирс Броснан се придржува до сите мерки на социјално дистанцирање и заедно со неговата сопруга Кили Шај замина на егзотичните острови Хаваи. Тој ги …

(Фото) Пирс Броснан пушти брада и коса додека е во самоизолација Прочитај повеќе »

(Фото) Пирс Броснан побегна со сопругата на Хаваи

Глумецот Пирс Броснан заедно со сопругата Кили Шај Смит уживаат на островот Хаваи, каде во моментов се изолирани од опасниот коронавирус. Папараците ги снимија на …

(Фото) Пирс Броснан побегна со сопругата на Хаваи Прочитај повеќе »

(Фото) Пирс Броснан непрепознатлив со новиот имиџ

Актерот Пирс Броснан (66) целосно го промени имиџот. Популарниот Џејмс Бонд сега има пуштено мустаќи и брада. Фотографија со новиот изглед на актерот ја објавила неговата …

(Фото) Пирс Броснан непрепознатлив со новиот имиџ Прочитај повеќе »

(Фото) Пирс Броснан на модна ревија на синот Парис во Лондон

Британскиот актер Пирс Броснан присуствуваше на добротворна модна ревија во Лондон на која учествуваше неговиот син Парис. Парис прошета по модната писта заедно со манекекната …

(Фото) Пирс Броснан на модна ревија на синот Парис во Лондон Прочитај повеќе »