Сара Јо

(Фото) Голи во еротски пози, Сара Јо и Наташа Беквалац ја поддржаа Парадата на гордоста во Белград

Голи во еротски  пози, Сара Јо и Наташа Беквалац застанаа пред фотообјективот на Милош Надаждин по повод Парадата на гордоста во Белград. Беквалац ги сподели фотографиите …

(Фото) Голи во еротски пози, Сара Јо и Наташа Беквалац ја поддржаа Парадата на гордоста во Белград Прочитај повеќе »

Сара Јо во боди-трико од познат светски бренд на музичкиот фестивал „Скале 2022“

Српската поп-ѕвезда Сара Јо со провокативен стил се појави на музичкиот фестивал „Скале 2022“, кој е продолжение на познатиот фестивал „Сунчане скале“, кој беше отворен …

Сара Јо во боди-трико од познат светски бренд на музичкиот фестивал „Скале 2022“ Прочитај повеќе »

Сара Јо ја отвори Парадата на гордоста во Осло

Српската аренби-пејачка Сара Јо пееше на отворањето на Парадата на гордоста во главниот град на Норвешка и настапи пред неколку илјади луѓе. Настапот како дел од …

Сара Јо ја отвори Парадата на гордоста во Осло Прочитај повеќе »

(Галерија) Со гол задник и чаша црвено вино Сара Јо и Сенида растурија на концертот во Скопје

Балканските ѕвезди Сара Јо и Сенида, вчеравечер во Скопје направија журка за помладите генерации. На Стадионот на АРМ, прва на сцената се појави српската ѕвезда …

(Галерија) Со гол задник и чаша црвено вино Сара Јо и Сенида растурија на концертот во Скопје Прочитај повеќе »

Концертот на Сенида и Сара Јо презакажан за 17 јуни

Авалон продукција го презакажуваат концертот на Сенида и Саро Јо за на 17 ти јуни, поради лошите временски услови и најавеното невреме, повторно на стадионот …

Концертот на Сенида и Сара Јо презакажан за 17 јуни Прочитај повеќе »