савиќ

(ФОТО) Тања Савиќ мокра на „Инстаграм“

Српската пејачка од кумановските села Тања Савиќ на својот профил на „Инстаграм“ објави фотографија на која позира во мокра маица, залепена за нејзиното тело. Фотографијата …

(ФОТО) Тања Савиќ мокра на „Инстаграм“ Прочитај повеќе »

Тања Савиќ на Инстаграм се пофали со новиот имиџ

Тања Савиќ ги израдува сите на „Инстаграм“ со фотографијата на која изгледа сосема поинаку од вообичаеното. Пејачката ги изненади сите на социјалните мрежи со новата …

Тања Савиќ на Инстаграм се пофали со новиот имиџ Прочитај повеќе »

Амиџиќ ја праша Тања Савиќ кое е најчудното место каде што имала секс

Во синоќешната емисија на Огњен Амиџиќ, „Амиџи шоу“, популарниот водител ја прашал пејачката Тања Савиќ кое е најчудното место каде што имала секс.Таа признала дека …

Амиџиќ ја праша Тања Савиќ кое е најчудното место каде што имала секс Прочитај повеќе »

Се огласи Тања Савиќ за фотографиите на кои пее качена на камион

Домашната јавност се шокираше од фотографиите од концертот на фолк пејачката Тања Савиќ, на кој запеала, ни помалку ни повеќе туку качена на камион. Многумина …

Се огласи Тања Савиќ за фотографиите на кои пее качена на камион Прочитај повеќе »

Шокантно признание на Тања Савиќ: Можеби засекогаш ќе престанам да пеам

Откако се појави на естрадата, на Тања Савиќ и прогнозираа голема кариера. Тања веднаш доби хитови кои се слушаат и ден денес, а публиката брзо …

Шокантно признание на Тања Савиќ: Можеби засекогаш ќе престанам да пеам Прочитај повеќе »

(ФОТО) Која ви е поубава? – Тања Савиќ ја покажа сестра и

Тања Савиќ со сестра и Билјана ги воодушеви фановите, бидејќи и двете добија комплименти од сите страни. Таа ова лето ужива со семејството во родниот …

(ФОТО) Која ви е поубава? – Тања Савиќ ја покажа сестра и Прочитај повеќе »

Scroll to Top