секс

Забранет е секс за навивачите на Мундијалот во Катар

Навивачите што ќе дојдат на Светското првенство во Катар ќе мора да се воздржуваат од секс, освен со партнерот, под услов да се во брачна …

Забранет е секс за навивачите на Мундијалот во Катар Прочитај повеќе »

Вагините си ги мачкале со масло од марихуана за пожежок секс

Маслени екстракти од канабис за пожежок се секс се почесто се користат за зачинување на сексот помеѓу партнерите. Овие масла може да се вметнат во …

Вагините си ги мачкале со масло од марихуана за пожежок секс Прочитај повеќе »

Апстиненцијата од секс е лоша за здравјето

Апстиненција од секс влијае на расположението, ама може да има и сериозни последици по здравјето. Испитувањата покажале дека луѓето што немаат секс долго време се …

Апстиненцијата од секс е лоша за здравјето Прочитај повеќе »

Стави си лента на устата додека имаш секс: Станар искара возбудена сосетка

На една фејсбук-група е објавена порака од еден станар, кој не можел да спие, затоа што неговата сосетка била многу гласна додека имала секс. Тој …

Стави си лента на устата додека имаш секс: Станар искара возбудена сосетка Прочитај повеќе »

Роналдо ѝ дал 10.000 евра на манекенка за секс: Ме праша дали го имам најдобриот задник во Бразил

Бразилската манекенка и ТВ-водителка Андреса Ураш во својата автобиографска книга пишува дека имала секс со Кристијано Роналдо и дека тој ѝ платил 10.000 евра за …

Роналдо ѝ дал 10.000 евра на манекенка за секс: Ме праша дали го имам најдобриот задник во Бразил Прочитај повеќе »

(Видео) Имале секс на покрив од зграда, а кога виделе дека ги снимаат се поклониле

Аргентинци снимале двојка како има секс на покрив од зграда во Буенос Аирес. Тие видеото го направиле од покривот на соседната зграда. Момчето и девојката забележале …

(Видео) Имале секс на покрив од зграда, а кога виделе дека ги снимаат се поклониле Прочитај повеќе »

Маж провалил во мртовечница па имал секс со умрените

Британецот Касим Шазада Хурум на 11 ноември насилно влегол во мртовечница и имал секс со труп, пишува британски „Мирор“. Поради ова 23-годишниот Касим може да …

Маж провалил во мртовечница па имал секс со умрените Прочитај повеќе »

Обожавателка го тужи Били Ајдол оти не сакал да има секс со неа

Џулијана Берг, обожавателка на Били Ајдол, го тужи рок-пејачот затоа што не сакал да има секс со неа. Џулијана во октомври 2016 година присуствувала на концерт …

Обожавателка го тужи Били Ајдол оти не сакал да има секс со неа Прочитај повеќе »

(Фото) Ким Кардашијан гола на насловна страница на секс-списание

Ријалити-ѕвездата Ким Кардашијан се сликаше топлес за насловната страница на секс-списанието „Ричардсон“ кое годинава слави 20 години од постоењето. Сликите ги направи еден од најпознатите …

(Фото) Ким Кардашијан гола на насловна страница на секс-списание Прочитај повеќе »

Сторми Даниелс: Сексот со Трамп траеше две минути

Во интервју за модното списание „Вог“, поранешната љубовница на американскиот претседател, Сторми Даниелс, открива нови детали за врската со Донал Трамп. „Колку детали можам да …

Сторми Даниелс: Сексот со Трамп траеше две минути Прочитај повеќе »

Без секс и социјални медиуми за германските фудбалери на СП во Русија

Јоаким Лев, селекторот на фудбалската репрезентација на Германија, на своите играчи им забранил секс и социјални медиуми додека трае Светското првенство во Русија. Ова го објавија италијанските …

Без секс и социјални медиуми за германските фудбалери на СП во Русија Прочитај повеќе »

Нивес Целзијус откри колку ѝ траел најкраткиот секс

Хрватската старлета и пејачка Нивес Целзијус неодамна престојуваше во Белград, каде што беше гостинка во шоуто на Огњен Амиџиќ. Таа одговараше на неговите провикативни прашања, …

Нивес Целзијус откри колку ѝ траел најкраткиот секс Прочитај повеќе »

Провалник влегол во куќата на Ријана за да има секс со неа

Американскиот таблоид Ти-ем-зи пишува дека провалник влегол во куќата на Ријана во Лос Анџелес со надеж дека ќе има секс со неа. Едуардо Леон бил …

Провалник влегол во куќата на Ријана за да има секс со неа Прочитај повеќе »