серијата

Андреа Закерман од серијата „Беверли Хилс“ се разголе на 57 години

Симпатичната бринета од серијата „Беверли Хилс“, која се емитуваше во 90-тите години од минатиот век, Андреа Закерман (57) пред два дена се појави разголена на …

Андреа Закерман од серијата „Беверли Хилс“ се разголе на 57 години Прочитај повеќе »

(видео) „Трејлер“ за филмот „Пријатели“ предизвика хаос на социјалните мрежи

Лажниот трејлер за филмот „Пријатели“ кој неодамна беше објавен на Јутјуб, повторно ја разбуди надежта кај публиката дека повторно ќе можат да ги гледаат на …

(видео) „Трејлер“ за филмот „Пријатели“ предизвика хаос на социјалните мрежи Прочитај повеќе »

(Фото) Како изгледа Есмералда по две децении од снимањето на серијата

Мексиканската актерка позната по серијата „Есмералда“, која стекна голема популарност и во Македонија, Летиција Калдерон, пред две децении стекна голема популарност. ❤❤ #FelizDiaDeLaMujer 💞 😉Hermosa …

(Фото) Како изгледа Есмералда по две децении од снимањето на серијата Прочитај повеќе »

Саманта нема дете поради ангажманот во серијата „Сексот и градот“

Серијата „Сексот и градот“ на актерката Ким Катрал ѝ донесе големи милиони и огромна популарност, но постои една работа што Саманта не успеа да ја …

Саманта нема дете поради ангажманот во серијата „Сексот и градот“ Прочитај повеќе »

Серијата „Сенките на Балканот“ предизвика вистински бум на социјалните мрежи

Приказната беше инспирирана од настаните меѓу две војни, различни измами и малверзации, како и животот на луѓето во тоа време.Синоќа на првата програма на Радио …

Серијата „Сенките на Балканот“ предизвика вистински бум на социјалните мрежи Прочитај повеќе »

(ФОТО) Оваа актерка му е девојка на турскиот заводник од хит-серијата „Љубовта на мојот живот“

Серкан Чајоглу е турски актер и модел роден 1987 година во турско семејство, но пораснал во Германија, а кога се преселил во Турција, одел на …

(ФОТО) Оваа актерка му е девојка на турскиот заводник од хит-серијата „Љубовта на мојот живот“ Прочитај повеќе »

Првиот Србин во серијата “Prison Break” – Урош ги открива сите детали во својата улога

Тоа е голема чест и одговорност. Јас за тој човек, кој е координатор на серијата „Prison Break“, работам веќе години наназад, како во Канада така …

Првиот Србин во серијата “Prison Break” – Урош ги открива сите детали во својата улога Прочитај повеќе »

Се сеќавате на серијата „Волшебнички“ – Една од сестрите целосно се трансформираше

Некогаш популарната серија „Волшебнички“ која освои милион срца ширум светот секоја вечер ги тераше луѓето да се сместат во фотелјите и со внимание да ја …

Се сеќавате на серијата „Волшебнички“ – Една од сестрите целосно се трансформираше Прочитај повеќе »

(ФОТО) НАЧИСТО СЕ СТОПИ – Зборлестата Карен од серијата „Вил и Грејс“ ослабна 15 килограми

Меган Мулали ги запрепасти сите кога ја покажа својата нова линија. На крајот на септември почнува со емитување на деветата сезона од серијата „Вил и …

(ФОТО) НАЧИСТО СЕ СТОПИ – Зборлестата Карен од серијата „Вил и Грејс“ ослабна 15 килограми Прочитај повеќе »

Scroll to Top