Шерон Стоун

Шерон Стоун во фустан од тул и црни ракавици, на премиера во Саудсика Арабија

Актерката Шерон Стоун (64) синоќа се појави на гала проекцијата на филмот What’s Love Got To Do With It? на меѓународниот филмски фестивал во Џеда …

Шерон Стоун во фустан од тул и црни ракавици, на премиера во Саудсика Арабија Прочитај повеќе »

Шерон Стоун откри дека има тумор и испрати порака до жените: Побарајте второ мислење

Актерката Шерон Стоун откри дека има тумор кој треба да се отстрани. Таа на Твитер споделила објава во која детално го опишала своето одење во болница, …

Шерон Стоун откри дека има тумор и испрати порака до жените: Побарајте второ мислење Прочитај повеќе »

Шерон Стоун: Бившиот дечко ме откачи зошто не ставив силикони

Шерон Стоун, некогаш најфаталната русокоса на Холивуд денес има 64 години и за „Вог Арабија“ открива дека помлад маж ја оставил затоа што одбила да …

Шерон Стоун: Бившиот дечко ме откачи зошто не ставив силикони Прочитај повеќе »

Шерон Стоун на 64 години позира топлес на „Инстаграм“

Aктерката Шерон Стоун сподели фотографија на социјалните мрежи во костим за капење. Фановите коментираат дека иако актерката има 64 години таа изгледа одлично. „Благодарно несовршена …

Шерон Стоун на 64 години позира топлес на „Инстаграм“ Прочитај повеќе »

(Видео) Снимката од Путин како пее пред холивудските актери стана уште погледана по војната во Украина

Видеото на кое рускиот претседател Владимир Путин запеа во Русија пред голем број холивудски актери стана уште повирално на интернет, по воената интервенција во Украина. …

(Видео) Снимката од Путин како пее пред холивудските актери стана уште погледана по војната во Украина Прочитај повеќе »

Не ме платија колку што заслужив, Шерон Стоун откри зошто го задржала фустанот што го носеше во „Основен инстикт“

Глумицата Шерон Стоун рече дека го задржала белиот фустан кој го носела во филмот „Основен инстикт“, улога со која се прослави во деведесетите години, затоа …

Не ме платија колку што заслужив, Шерон Стоун откри зошто го задржала фустанот што го носеше во „Основен инстикт“ Прочитај повеќе »

Шерон Стоун тајно абортирала на 18 години

Популарната холивудска актерка продолжува да ги изненадува фановите со нејзините мемоари. Последно на листата со кое глумицата изненади е признавањето дека тајно абортирала на 18 …

Шерон Стоун тајно абортирала на 18 години Прочитај повеќе »

По операцијата Шерон Стоун излегла со поголеми гради

Холивудската глумица Шерон Стоун, во мемоарите The beauty of livin twice, открива дека била измамена од пластичен хирург кој и вградил поголеми импланти во нејзините …

По операцијата Шерон Стоун излегла со поголеми гради Прочитај повеќе »

„Ме излажаа да ги соблечам гаќичките“, Шерон Стоун за култната сцена во „Основен инстинкт“

Холивудската глумица Шерон Стоун во своите мемоари The Beauty of Livin Twice, открила за големиот број незгодни ситуации во кои се нашла за време на …

„Ме излажаа да ги соблечам гаќичките“, Шерон Стоун за култната сцена во „Основен инстинкт“ Прочитај повеќе »

Ме удри гром летав во кујната, беше страшно – раскажа Шерон Стоун

Холивудската глумица Шерон Стоун во едно од своите последни интервјуа открила дека во минатото била погодена од гром. Громот толку сулно ја погодил што глумицата …

Ме удри гром летав во кујната, беше страшно – раскажа Шерон Стоун Прочитај повеќе »

(Видео) Путин запеа, цел Холивуд во транс

На официјалната страница на рускиот претседател „Путинб-20 години“, се објавени голем број фотографии и снимки од животот на Владимир Путин, а кои го одбележале неговиот …

(Видео) Путин запеа, цел Холивуд во транс Прочитај повеќе »

„Инстаграм“ ги брише профилите на сите порно ѕвезди

„Инстаграм“ ги избриша профилите на стотина порно ѕвезди и сексуални работнички. Некои од нив реагираа дека за нив важеле поинакви правила за разлика од останатите …

„Инстаграм“ ги брише профилите на сите порно ѕвезди Прочитај повеќе »

Шерон Стоун го изгубила старателството над синот затоа што го терала да става ботокс

Глумицата Шерон Стоун во 2008 година го изгубила старателството над својот син Роан Џозеф Бронстин, затоа што го терала да става ботокс на нозете, пишуваат …

Шерон Стоун го изгубила старателството над синот затоа што го терала да става ботокс Прочитај повеќе »

Шерон Стоун: По мозочниот удар, животот ми висеше на конец

Актерката Шерон Стоун јавно проговори за тешкиот период во нејзиниот живот кога доживеала мозочен удар. Стоун се отвори за јавноста за тешкото закрепнување по 2001 …

Шерон Стоун: По мозочниот удар, животот ми висеше на конец Прочитај повеќе »

Мозочниот удар ја уништил на 43 години, а сопругот и го земал синот, Шерон Стоун вели дека е жена борец

По доживеаниот мозочен удар, целиот нејзин живот бил избришан, сите соработници ја гледале како оштетана роба и избегнувале соработка со неа, вели Шерон Стоун раскажувајќи …

Мозочниот удар ја уништил на 43 години, а сопругот и го земал синот, Шерон Стоун вели дека е жена борец Прочитај повеќе »

Шерон Стоун има 20 години помлад дечко

Светски познатата глумица Шерон Стоун откри дека е вљубена во Италијанецот Анџело Буфо. 60-годишната актерка, иако ја крие својата врска од јавноста, неодамна на „Твитер“ …

Шерон Стоун има 20 години помлад дечко Прочитај повеќе »

Шерон Стоун се бакнува со 19 години помладото момче

Актерката Шерон Стоун го прослави својот 60-ти роденден во друштво на нејзиното момче, Анџело Боф. Двајцата го прославиле нејзиниот роденден во Мајами и го искористиле …

Шерон Стоун се бакнува со 19 години помладото момче Прочитај повеќе »

Кои се најинтелигентните ѕвезди во Холивуд

Некои ѕвезди од Холивуд се натпросечно интелигентни, но наместо на академска кариера, се посветиле на уметноста. Лиса Кудроу Актерката се прослави со улогата во „Пријатели“ …

Кои се најинтелигентните ѕвезди во Холивуд Прочитај повеќе »