силикони

(Фото) Криси Тајген ги покажа лузните на градите по вадењето на силиконите

Манекенката Криси Тајген ги покажа лузните на градите останати од операцијата со која ги извади силиконите. Таа објави слика и видео од лузните оти фановите не …

(Фото) Криси Тајген ги покажа лузните на градите по вадењето на силиконите Прочитај повеќе »

(Фото) На Катарина Грујиќ ќе ѝ пукнат силиконите

Српската пејачка Катарина Грујиќ, една од најдобрите пријателки на Александра Пријовиќ, на свадбата на Филип и Александра дојде облечена во долг фустан, со длабоко деколте …

(Фото) На Катарина Грујиќ ќе ѝ пукнат силиконите Прочитај повеќе »

(Фото) Станија обична пред силиконите

Иако српската старлета Станија за многумина е една од најубавите и најзгодни жени во земјата, таа во минатото била сосема обична девојка. Српските таблоиди објавија …

(Фото) Станија обична пред силиконите Прочитај повеќе »

(Галерија) На Карлеуша ќе ѝ пукнат силиконите

Фолк-ѕвездата Јелена Карлеуша минатата недела беше на луксузен семеен одмор во Анталија со ќерките, сопругот Душко Тошиќ и мајката на Душко. Таа со своите 1.7 …

(Галерија) На Карлеуша ќе ѝ пукнат силиконите Прочитај повеќе »

(ФОТО) Силикoните на Накова завршија во тоалет

Македонската старлета и учесничка во реалното шоуто „Преживување“, Александра Накова, постојано изненадува на социјалните мрежи. Особено што споделува фотографии на кои задолжително ѝ се гледаат силиконските …

(ФОТО) Силикoните на Накова завршија во тоалет Прочитај повеќе »

(Фото) Мелита и Лила пред силиконите  

Поранешната водителка Мелита Ракичевиќ сѐ почесто привлекува внимание во медиумите. Повеќе поради изгледот отколку за нешто друго. Некогаш за неа се пишуваше како вљубеник во …

(Фото) Мелита и Лила пред силиконите   Прочитај повеќе »

(ФОТО) Рада ги збуни фановите – Поради оваа слика сите мислат дека ставила силикони

После селфито кое го објави, се поведе жестока полемика околу тоа, дали Рада ќе подложи на естетска хирургија. Фотката која Рада ја објави на Инстаграм …

(ФОТО) Рада ги збуни фановите – Поради оваа слика сите мислат дека ставила силикони Прочитај повеќе »