снима

(Видео) Мислел дека ги снима последните моменти на антилопата

Камерата на пензионерот Мервин ван Вајк, кој дојде на сафари во Јужна Африка со сопругата, забележала неверојатна снимка во која главните актери се голема антилопа, …

(Видео) Мислел дека ги снима последните моменти на антилопата Прочитај повеќе »

Брус Вилис ќе го снима шестиот дел на „Умири машки“

Славниот актер Брус Вилис се подготвува повторно да влезе во улогата на полицаецот Џон Меклејн во шестиот филм од серијалот „Умри машки“. 62-годишниот актер беше …

Брус Вилис ќе го снима шестиот дел на „Умири машки“ Прочитај повеќе »

Му дозволија да ја снима Северна Кореја од воздух – Една работа е очигледна, но и најчудна

Северна Кореја ќе им овозможи на туристите да ја посетат нивната земја, но нивното патување е строго ограничено. Ретките снимки од главниот град на Северна …

Му дозволија да ја снима Северна Кореја од воздух – Една работа е очигледна, но и најчудна Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) СЕ ЗЕЗНА – Соња на Аца Лукас збореше за долговите – Немаше поим дека ја снимаат

Жената на Аца Лукас, како што се чини во автомобил зборуваше за долговите, додека нејзината ќерка го сними видеото за Инстаграм.И додека досега во јавноста …

(ВИДЕО) СЕ ЗЕЗНА – Соња на Аца Лукас збореше за долговите – Немаше поим дека ја снимаат Прочитај повеќе »

Новиот Џејмс Бонд ќе се снима на Балканот – Еве во која земја!

И во ова продолжение на тајниот агент ќе го глуми Даниел Крејг, а снимањето би требало да почне на крајот на годината. Новиот дел на …

Новиот Џејмс Бонд ќе се снима на Балканот – Еве во која земја! Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) ПАДНА ДОГОВОР – Карлеуша снима дует со оваа позната турска ѕвезда!

За време на неодамнешниот престој во Истанбул, Јелена договори дует, како и голем концерт во Истанбул. Таа до октомври ќе издаде нова дуетска песна, и …

(ВИДЕО) ПАДНА ДОГОВОР – Карлеуша снима дует со оваа позната турска ѕвезда! Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Најголемите лажливци – НАСА уловена како снима пренос од вселенската станица во студио

Многу луѓе се освестија и веќе знаат дека ISS – интернационалната вселенска станица не постои, или пак постои, но во неа нема луѓе. Или е …

(ВИДЕО) Најголемите лажливци – НАСА уловена како снима пренос од вселенската станица во студио Прочитај повеќе »

Scroll to Top