Александра Пријовиќ

Александра Пријовиќ и Филип Живоиновиќ го одбраа кумот

Александра Пријовиќ и Филип Живоиновиќ судбоносното да ќе го изговорат годинава во јуни, а на венчавката како нивен кум ќе се појави колегата Ацо Пејовиќ, …

Александра Пријовиќ и Филип Живоиновиќ го одбраа кумот Прочитај повеќе »

Александра Пријовиќ откри кога ќе се венча со Филип

Пејачката Александра Пријовиќ, која пред неполн месец се сврши со Филип Живоиновиќ откри дека свадбата ќе биде во јуни. „Нашите семејства се тука за да …

Александра Пријовиќ откри кога ќе се венча со Филип Прочитај повеќе »

Лепа Брена не штеди за свадбениот подарок на Филип и Александра

Александра Пријовиќ и Филип Живоиновиќ набргу ќе го изговорат судбоносното „да“, а Лепа Брена и Бобо планираат младите да ги израдуваат со скапоцен подарок. Како …

Лепа Брена не штеди за свадбениот подарок на Филип и Александра Прочитај повеќе »

Приватната снимка на Александра Пријовиќ ја гледале 20 илјади: Нејзиното врело тело во бикини предизвика лавина коментари!

Александра Пријовиќ важи за прибрана девојка, која не го покажува своето разголено тело премногу често како што тоа го прават нејзините колешки. Меѓутоа, пејачката отиде …

Приватната снимка на Александра Пријовиќ ја гледале 20 илјади: Нејзиното врело тело во бикини предизвика лавина коментари! Прочитај повеќе »

Scroll to Top