бред пит

Приватни детективи го откриле Бред Пит како ја изневерувал Анџелина Џоли со проститутки

Анџелина Џоли ангажирала приватни истражители кои откриле како Бред Пит ја изнверерувал со проститутки, додека се уште биле двајцата во брак. Како што пренесува Page …

Приватни детективи го откриле Бред Пит како ја изневерувал Анџелина Џоли со проститутки Прочитај повеќе »

(Фото) Бред Пит заврши во инвалидска количка

Папараците го снимија холивудскиот глумец Бред Пит во инвалидска количка, додека излегувал од стоматолошка ординација. Тој бил во друштво на неговиот телохранител, кој го туркал …

(Фото) Бред Пит заврши во инвалидска количка Прочитај повеќе »

Синот на Анџелина Џоли, Медокс, сведочеше против Бред Пит

Најстариот син на Анџелина Џоли и Бред Пит, 19-годишниот Медокс Џоли Пит, сведочеше против неговиот татко за време на судењето во кое судијата треба да …

Синот на Анџелина Џоли, Медокс, сведочеше против Бред Пит Прочитај повеќе »

Анџелина Џоли ќе изнесе докази пред судот со кои ќе докаже дека Бред Пит, додека бил пијан, бил насилен кон неа и децата

Холивудската глумица Анџелина Џоли има докази кои сака да ги покаже пред судот, дека Бред Пит бил насилен кон неа и нејзините деца, додека биле …

Анџелина Џоли ќе изнесе докази пред судот со кои ќе докаже дека Бред Пит, додека бил пијан, бил насилен кон неа и децата Прочитај повеќе »

Анџелина Џоли ја доби титулата „уништувач на бракови“

Медиумите во Америка на глумицата Анџелина Џоли и ја доделија титулата „уништувач на бракови“, и пишуваат дека по разводот од Бред Пит, таа има проблем …

Анџелина Џоли ја доби титулата „уништувач на бракови“ Прочитај повеќе »

Џенифер Анистон го натерала Бред Пит на деветмесечна апстиненција од секс

Холивудската актерка Џенифер Анистон го натерала нејзиниот поранешен партнер Бред Пит на деветмесечна апстиненција од секс, во времето додека беа заедно, пишуваат светските таблоиди. Двојката …

Џенифер Анистон го натерала Бред Пит на деветмесечна апстиненција од секс Прочитај повеќе »

Фановите убедени дека Бред Пит и Џенифер Анистон се повторно заедно

Фановите на поранешната холивдска двојка Бред Пит и Анџелина Џоли се убедени дека тие се повторно заедно. Бред и Џенифер пред 16 години се разведоа, …

Фановите убедени дека Бред Пит и Џенифер Анистон се повторно заедно Прочитај повеќе »

(Фото) Бред Пит се вљуби во турска актерка

Холивудскиот актер Бред Пит е заљубен во неговата колешка од Турција, Ханде Ерчел. Станува збор за 26-годишна девојка, позната по нејзината улога во серијата „Црниот …

(Фото) Бред Пит се вљуби во турска актерка Прочитај повеќе »

Пријателите на Џоли велат дека од што е слаба, актерката почнала да ја носи облеката од децата

Последните година дена светските таблоиди сè повеќе пишуваат за здравјето на холивудската актерка Анџелина Џоли и нејзината тежина. Многумина сметаат дека таа се изгладнува и …

Пријателите на Џоли велат дека од што е слаба, актерката почнала да ја носи облеката од децата Прочитај повеќе »

Џенифер Анистон е љубоморна на Лејди Гага и Бред Пит

Популарната актерка Џенифер Анистон е љубоморна на пејачката Лејди Гага и Бред Пит, пишува таблоидот New Idea. На Анистон не ѝ било сеедно да слуша …

Џенифер Анистон е љубоморна на Лејди Гага и Бред Пит Прочитај повеќе »

Бред Пит пијан им викал на децата, Анџелина Џоли има снимки што може да го уништат актерот

Анџелина Џоли поседува снимки од својот поранешен партнер Бред Пит, со кои би можела да му го уништи животот, пишува таблоидот Life&Style. Според пишувањата на таблоидот, …

Бред Пит пијан им викал на децата, Анџелина Џоли има снимки што може да го уништат актерот Прочитај повеќе »

Шанаја Твејн му го честиташе роденденот на Бред Пит

Канадската пејачка Шанаја Твејн му го честиташе 57. роденден на Бред Пит. Таа на „Твитер“ напиша: „Среќен роденден Бред Пит, денес ќе направам исклучок“. Шанаја се …

Шанаја Твејн му го честиташе роденденот на Бред Пит Прочитај повеќе »

Анџелина Џоли има докази дека Бред Пит ја изневерувал со руски проститутки

Холивудската глумица Анџелина Џоли има докази дека додека била во брак со Бред Пит, тој ја изневерувал со руски проституки, пренесуваат светските медиуми. Како што …

Анџелина Џоли има докази дека Бред Пит ја изневерувал со руски проститутки Прочитај повеќе »

Бред Пит заљубен во Лејди Гага

Популарниот холивудски глумец Бред Пит се заљубил во својата колешка и позната пејачка Лејди Гага, пишуваат светските таблоиди. Како што пренесува National Enquirer, двојката се заљубила …

Бред Пит заљубен во Лејди Гага Прочитај повеќе »

Анџелина Џоли ќе мора да му признае пораз на Бред Пит

Актерката Анџелина Џоли ќе мора многу брзо да признае дека е поразена во судскиот процес со  нејзиниот поранешен партнер Бред Пит, кој се води околу …

Анџелина Џоли ќе мора да му признае пораз на Бред Пит Прочитај повеќе »

Scroll to Top