бред пит

Посвоениот син на Бред Пит откри што мисли за татко му

Откако светските медиуми пишуваа дека Пакс, посвоениот син на Бред и Анџелина, не сака да го види својот татко и дека му е лут, момчето …

Посвоениот син на Бред Пит откри што мисли за татко му Прочитај повеќе »

Анџелина и Бред се договорија околу старателството над децата

Холивудските ѕвезди Бред Пит и Анџелина Џоли се договорија околу старателството над децата. Некогашната холивудска двојка се разведе во 2016 година, по две години брак …

Анџелина и Бред се договорија околу старателството над децата Прочитај повеќе »

(Фото) Анџелина Џоли прошета во проѕирна маица без градник

Анџелина Џоли во проѕирна маица и без градник се прошета низ улиците на Лос Анџелес. Актерката се појавила во невообичаен стајлинг за време на прошетката …

(Фото) Анџелина Џоли прошета во проѕирна маица без градник Прочитај повеќе »

Бред Пит го глумел синот на Милена Дравиќ и бил страствен фан на Црвена Ѕвезда

Малку е познато дека Милена Дравиќ во својата кариера играла во ист филм со Бред Пит. Бред во филмот  „Темната страна на сонцето“ снимен во …

Бред Пит го глумел синот на Милена Дравиќ и бил страствен фан на Црвена Ѕвезда Прочитај повеќе »

Девојките полудеа по Бред Пит и Леонардо ди Каприо од шеесетите

Леонардо ди Каприо и Бред Пит глумат заедно во филмот „Eдно време во Холивуд“, во режија на Квентин Тарантино. За потребите на ова остварување, кое …

Девојките полудеа по Бред Пит и Леонардо ди Каприо од шеесетите Прочитај повеќе »

Анџелина Џоли му предлага на Бред Пит нов договор за старателство над децата

Поранешните сопружници Анџелина Џоли (43) и Бред Пит (54) ја откажаа судската расправа за старателството над нивните деца, пишува „Дејли мејл“. Пријатели на Анџелина велат …

Анџелина Џоли му предлага на Бред Пит нов договор за старателство над децата Прочитај повеќе »

Актери кои остварија сјајни улоги, но за нив нема Оскар

Листата на актери и режисер кои и покрај извонредната глума не освоиле оскар е долга. Во неа се наоѓаат имињата на Бред Пит, Ричард Гир, …

Актери кои остварија сјајни улоги, но за нив нема Оскар Прочитај повеќе »

Анџелина го обвини Бред дека не плаќа алиментација

Холивудската актерка Анџелина Џоли го обвини поранешниот партнер Бред Пит дека не платил никаква значајна алиментација за повеќе од една година, јавуваат локалните медиуми. „Пит …

Анџелина го обвини Бред дека не плаќа алиментација Прочитај повеќе »

Џенифер Анистон: Не сум оштетена стока

Актерката Џенифер Анистон во своето неодамнешно интервју за медиумите се осврна на шпекулациите што со години кружат за неа. 49-годишната холивудска актерка даде искрено интервју …

Џенифер Анистон: Не сум оштетена стока Прочитај повеќе »

Бред Пит и Леонардо ди Каприо се вратија во шеесеттите

Леонардо ди Каприо и Бред Пит одлично се забавуваат на сетот на снимањето на филмот „Беше еднаш во Холивуд“, проект на Квентин Тарантино. Папараците ги …

Бред Пит и Леонардо ди Каприо се вратија во шеесеттите Прочитај повеќе »

Џоли мора да му угоди на Бред Пит да може да ги гледа децата

По веста дека Анџелина Џоли може да ги загуби правата на своите деца, се огласи и агентот на актерката. Според судските документи ѕвездата треба да …

Џоли мора да му угоди на Бред Пит да може да ги гледа децата Прочитај повеќе »

Вилијам Леви е латиноамериканскиот Бред Пит

Вилијам Леви отсекогаш важел за еден од најубавите мексикански актери, а дури и го има заработено надимакот „латиноамериканскиот Бред Пит“, поради својот изглед. Тој во …

Вилијам Леви е латиноамериканскиот Бред Пит Прочитај повеќе »

Гвинет проговори за сексуалните напади на Вајнстин

Актерката Гвинет Палтроу е меѓу првите кои открила дека била една во низата на жртвите на продуцентот Харви Вајнстин, кој своевремено сексуално ја вознемирувал, а …

Гвинет проговори за сексуалните напади на Вајнстин Прочитај повеќе »

Scroll to Top