Бредли Купер

Бредли Купер и Ирина Шајк потврдија дека се заедно додека си искажуваат љубов среде Њујорк

Бредли Купер и Ирина Шајк повторно се заедно, пишуваат светските медиуми. Тие се фотографирани додека се шетаат заедно, објави Дејли меил. Гласините дека парот е …

Бредли Купер и Ирина Шајк потврдија дека се заедно додека си искажуваат љубов среде Њујорк Прочитај повеќе »

Бредли Купер откри дека имало време кога ниту една девојка не сакала да го погледне

Холивудскиот актер Бредли Куоер, во поткастот Smartless откри за тешкиот период од неговото минато. Тој рече дека имало денови кога целосно бил изгубен и зависен …

Бредли Купер откри дека имало време кога ниту една девојка не сакала да го погледне Прочитај повеќе »

Бредли Купер бил нападнат со нож кога одел да си ја земе ќерка си од училиште

Глумецот Бредли Купер откри дека пред 2 години бил нападнат со нож кога тргнал да ја земе ќерка си од училиште. Toj во поткастот на Декс …

Бредли Купер бил нападнат со нож кога одел да си ја земе ќерка си од училиште Прочитај повеќе »

(Видео) Бредли Купер и Ирина Шајк повторно заедно, холивудската двојка на романтична прошетка во Њујорк без ќерката

Познатата холивудска двојка Бредли Купер и Ирина Шајк е повторно заедно пишуваат американските таблоиди. Глумецот и манекенката биле видени заедно на романтична прошетка во Њујорк, …

(Видео) Бредли Купер и Ирина Шајк повторно заедно, холивудската двојка на романтична прошетка во Њујорк без ќерката Прочитај повеќе »

(Фото) Бредли Купер и Ирина Шајк се повторно заедно

По речиси две години откако се разведоа, супермоделот Ирина Шајк (35) и холивудскиот актер Бредли Купер (46) повторно се заедно, шпекулираат американските таблоиди. Папараците повторно …

(Фото) Бредли Купер и Ирина Шајк се повторно заедно Прочитај повеќе »

Бредли Купер и Ирина Шајк повторно заедно

Глумецот Бредли Купер и светскиот модел Ирина Шајк повторно се заедно, пишуваат светските таблоиди. Двајцата влегоа во врска уште во 2015 година, но летото минатата …

Бредли Купер и Ирина Шајк повторно заедно Прочитај повеќе »

Бибер себичен, Бредли досаден, холивудски ѕвезди кои се очајни во сексот

Многумина биле заљубени во некоја светска ѕвезда, имале желба да ја запознаат, да поразговараат со неа или, пак, да направат и нешто повеќе. Милиони жени …

Бибер себичен, Бредли досаден, холивудски ѕвезди кои се очајни во сексот Прочитај повеќе »

(Фото) Бредли Купер и Ирина Шајк повторно заедно

Глумецот Бредли Купер и неговата поранешна партнерка, манекенката Ирина Шајк, се смирија и повторно се заедно, пишуваат светските таблоиди. Популарната двојка била видена за време …

(Фото) Бредли Купер и Ирина Шајк повторно заедно Прочитај повеќе »

Ирина Шајк и Бредли Купер повторно заедно, моделот виден во станот на глумецот

Руската манекенка Ирина Шајк, повторно се најде во центарот на вниманието кај американските таблоиди, откако била видена во станот на нејзиниот поранешен партнер, глумецот Бредли …

Ирина Шајк и Бредли Купер повторно заедно, моделот виден во станот на глумецот Прочитај повеќе »

Ирина Шајк: Животот без Бредли за мене е нешто сосема ново

И покрај тоа што ги криеше деталите од врската со Бредли Купер, руската манекенка Ирина Шајк по разделбата со актерот раскажа како се чувствува. Ирина …

Ирина Шајк: Животот без Бредли за мене е нешто сосема ново Прочитај повеќе »

Купер ќе снима филм за композиторот Бернштајн: „Нетфликс“ ги купи правата

Холивудскиот глумец Бредли Купер ќе сними биографски филм за познатиот композитор Леонард Бернштајн. Тоа нема да биде класичен биографски филм, туку сложена приказна за бракот …

Купер ќе снима филм за композиторот Бернштајн: „Нетфликс“ ги купи правата Прочитај повеќе »

Бредли и Ирина се договорија, заедно ќе се грижат за ќерката Леа

Американскиот глумец Бредли Купер и рускиот модел Ирина Шајк постигнаа договор околу старателството над нивната ќерка Леа. Кој ќе се грижи за Леа, зависи од …

Бредли и Ирина се договорија, заедно ќе се грижат за ќерката Леа Прочитај повеќе »

(Фото) Бредли Купер се прошета во Њујорк со ќерка си

Откако минатата година глумецот и режисер Бредли Купер се раздели од неговата партнерка, манекенката Ирина Шајк, тој секое слободно време го користи да биде со …

(Фото) Бредли Купер се прошета во Њујорк со ќерка си Прочитај повеќе »

Лејди Гага за врската со Бредли Купер – „Сè беше добро смислен план“

Пејачката Лејди Гага во своето последно интервју за познат светски магазин откри дека не постои никаква љубовна врска меѓу неа и глумецот Бредли Купер. Таа …

Лејди Гага за врската со Бредли Купер – „Сè беше добро смислен план“ Прочитај повеќе »

(Фото) Бредли Купер ја учи ќерка му Леа да користи јавен превоз во Њујорк

Актерот Бредли Купер скришно бил снимен од еден од патниците во метро, заедно со неговата двегодишна ќерка Леа де Сена. Откако фотографиите излегоа во јавност, …

(Фото) Бредли Купер ја учи ќерка му Леа да користи јавен превоз во Њујорк Прочитај повеќе »

(Фото) Лејди Гага е повторно заљубена

Пејачката Лејди Гага е повторно заљубена пишуваат светските медиуми. Таа објавила романтична фотографија на социјалните мрежи со букет ружи. „Италијаните готват со љубов“, напишала Гага …

(Фото) Лејди Гага е повторно заљубена Прочитај повеќе »