Бредли Купер

Гага го одби Купер, пејачката не сака да снима повеќе поради трачевите

Пејачката Лејди Гага нема повеќе да снима филмови со Бредли Купер, открива извор близок до двојката која објаснува дека пејачката се одлучила на ваков чекор …

Гага го одби Купер, пејачката не сака да снима повеќе поради трачевите Прочитај повеќе »

(Фото) Уништена од помислата за романса меѓу Купер и Гага, Ирина Шајк видно ослабена

Светскиот модел Ирина Шајк која никогаш немала проблеми со килажата, е снимена од папараците видно ослабена. Светските медиуми пишуваат дека нејзината состојба е резултат на …

(Фото) Уништена од помислата за романса меѓу Купер и Гага, Ирина Шајк видно ослабена Прочитај повеќе »

Бредли Купер и Лејди Гага повторно ќе глумат заедно

Актерот Бредли Купер повторно ќе глуми заедно со пејачката Лејди Гага во новото продолжение на „Марвел“, „Чувари на галаксијата 3“, пишува HoolywoodLife. Купер и Гага ги …

Бредли Купер и Лејди Гага повторно ќе глумат заедно Прочитај повеќе »

(Фото) Ирина Шајк шета со ќерка ѝ низ Њујорк

Светскиот модел Ирина Шајк по разделбата со нејзиниот сопруг, актерот Бредли Купер, вели дека целото внимание сега ќе го посвети во воспитувањето на ќерка ѝ, …

(Фото) Ирина Шајк шета со ќерка ѝ низ Њујорк Прочитај повеќе »

„Бидете пристојни или одје*ете“, Гага бесна на публиката

Оскаровката Лејди Гага, збеснела и викала на публиката пред да почне со изведбата на песната Shallow на сцената. Гага им викнала на непристојната публика, ако …

„Бидете пристојни или одје*ете“, Гага бесна на публиката Прочитај повеќе »

Ирина Шајк сака да го заборави Бредли Купер

Светскиот модел Ирина Шајк вешто ги одбегнува разговорите со новинарите на темата развод и расправиите кои ги има со нејзиниот сопруг Бредли Купер, пишуваат американските …

Ирина Шајк сака да го заборави Бредли Купер Прочитај повеќе »

Ирина Шајк го остави Бредли Купер поради Лејди Гага

Познатиот светски модел Ирина Шајк го остави Бредли Купер и се исели од нивниот заеднички дом во „Пацифик Палисадес“, пишува „Космополитан“. Медиумите пишуваат дека ситуацијата …

Ирина Шајк го остави Бредли Купер поради Лејди Гага Прочитај повеќе »

(Фото) Бредли и Ирина на прошетка со ќерката, демантираат дека се разделуваат

Бредли Купер и Ирина Шајк ги демантираа озборувањата за нивната разделба. Славната двојка била видена заедно во прошетка со нивната двегодишна ќерка. Бредли бил со …

(Фото) Бредли и Ирина на прошетка со ќерката, демантираат дека се разделуваат Прочитај повеќе »

Бредли Купер не е причината за раскинувањето на Лејди Гага

Пејачката, глумица и добитничка на Оскар Лејди Гага вели дека нејзиниот партнер во филмот „Се роди ѕвезда“, Бредли Купер, не е виновен за нејзиното раскинување …

Бредли Купер не е причината за раскинувањето на Лејди Гага Прочитај повеќе »

Бредли Купер не е виновен за раскинувањето на Лејди Гага

Причината за раскинувањето на пејачката Лејди Гага со нејзиниот 18 години постар вереник Кристијан Карин била љубомората која се појавила кај познатиот агент, велат извори …

Бредли Купер не е виновен за раскинувањето на Лејди Гага Прочитај повеќе »

Ирина Шајк е во депресија поради Бредли Купер и Лејди Гага

Блиски пријатели на Ирина Шајк велат дека светскиот модел е во голема депресија откако во јавноста се дозна за наводната афера на нејзиниот партнер Бредли …

Ирина Шајк е во депресија поради Бредли Купер и Лејди Гага Прочитај повеќе »

(Видео) Лејди Гага го извлече Бредли Купер од публика за да пеат во живо

Глумецот Бредли Купер, кој беше во публика на концертот на Лејди Гага во Лас Вегас викендов, се качи на сцената за заедно со неа да …

(Видео) Лејди Гага го извлече Бредли Купер од публика за да пеат во живо Прочитај повеќе »

Лејди Гага се соблече топлес за насловната на магазинот „Ел“

Пејачката Лејди Гага деновиве за потребите на филмот „Ѕвездата е родена“ позираше топлес за насловната страница на магазинот „Ел“.   View this post on Instagram …

Лејди Гага се соблече топлес за насловната на магазинот „Ел“ Прочитај повеќе »