Дара Бубамара

Дара Бубамара ги зголеми градите за кои плати 4500 евра

Дара Бубамара неодамна повторно направи нова естетска интервенција, зголемување на градите и наместо седумка, вгради осмици. Како што пишуваат медиумите, пејачката тајно направила операција на …

Дара Бубамара ги зголеми градите за кои плати 4500 евра Прочитај повеќе »

Дара Бубамара ги зголеми градите за 4.500 евра, сега и тежат 1,6 килограми

Пејачката Дара Бубамара повторно ги зголемила градите, таа неодамна направила уште една корекција па сега наместо „седмици“ има „осмици“. Според информациите на Мондо, пејачката била …

Дара Бубамара ги зголеми градите за 4.500 евра, сега и тежат 1,6 килограми Прочитај повеќе »

(Видео) Дара Бубамара ќе пукне во фустанот од теснотија, пејачката цела во латекс се појави во Амиџи шоу

Српската пејачка Дара Бубамара, која платила наводно, дури 45.000 евра, за пластични операции, со месеци е мета на повици за користење програма за разубавување на …

(Видео) Дара Бубамара ќе пукне во фустанот од теснотија, пејачката цела во латекс се појави во Амиџи шоу Прочитај повеќе »

Фудбалер на Атлетико Мадрид се заљуби во Дара Бубамара

Деветнаесет годишниот фудбалер на Атлетико Мадрид, Сали Нигез се заљубил во Дара Бубамара, пренесуваат медиумите. Нигез кој неодамна го продолжи договорот со шпанскиот клуб за …

Фудбалер на Атлетико Мадрид се заљуби во Дара Бубамара Прочитај повеќе »

Дара Бубамара се луксузира на одмор на Миконос, 10.000 евра за одмор во Грција

Српската пејачка Дара Бубамара за одмор на Миконос потрошила околу 10.000 евра. Пејачката решила да се почести со луксузно патување на популарниот грчки остров покажуваат нејзините …

Дара Бубамара се луксузира на одмор на Миконос, 10.000 евра за одмор во Грција Прочитај повеќе »

(Фото) Дара Бубамара се пофали дека има нов дечко кој е 15 години помлад од неа

Пејачката Дара Бубамара се пофали дека повторно е заљубена и дека има ново момче кое е 15 години помладо од неа. Таа на новинарите им …

(Фото) Дара Бубамара се пофали дека има нов дечко кој е 15 години помлад од неа Прочитај повеќе »

Дара Бубамара за пластичните операции: Често ги менувам силиконите, а колегите ме озборуваат

Цената за пластични операции на српската пејачка Дара Бубамара изнесува над четириесет илјади евра. Пејачката Дара Бубамара никогаш не криела дека имала бројни пластични операции, …

Дара Бубамара за пластичните операции: Често ги менувам силиконите, а колегите ме озборуваат Прочитај повеќе »

Дара Бубамара претепа маж на аеродромот во Белград

Пејачката Дара Бубамара претепала маж на аеродромот „Никола Тесла“ во Белград. Додека го чекала летот за Тиват, таа почнала да се расправа со него за …

Дара Бубамара претепа маж на аеродромот во Белград Прочитај повеќе »

(Видео) НБА-ѕвездата Дончиќ на рингтон ја има ставено Дара Бубамара, турбофолк се слушаше на пресот со новинарите

Додека зборуваше на прес конференцијата со новинарите, на кошаркарот на Далас, Лука Дончиќ, му заѕвони телефонот со музика  „Добро јутро никоме“ од пејачката Дара Бубамара. Во …

(Видео) НБА-ѕвездата Дончиќ на рингтон ја има ставено Дара Бубамара, турбофолк се слушаше на пресот со новинарите Прочитај повеќе »

(Видео) Србите ги обвинија Шпанците за плагијат, песната за Евросонг ѝ ја украле на Дара Бубамара

Србите ја обвинија шпанската претставничка на Евросонг Шанел за плагијат. Тие ја прозваа дека ѝ ја украле песната „Екстравагантно“ на фолк пејачката Дара Бубамара. Шпанците …

(Видео) Србите ги обвинија Шпанците за плагијат, песната за Евросонг ѝ ја украле на Дара Бубамара Прочитај повеќе »

Даночната управа ќе ги проверува договорите за новогодишните настапи на српските пејачи

Даночната управа на Република Србија најави контрола на објектите што работеа за Нова година, а посебен акцент ќе биде ставен на местата на кои настапувале …

Даночната управа ќе ги проверува договорите за новогодишните настапи на српските пејачи Прочитај повеќе »

(Фото) Голи слики и видео од Дара Бубамара завршиле на порносајт

Голите фотографии и видео од пејачката Дара Бубамара, кои пред неколку години ѝ беа украдени од нејзиниот мобилен телефон, завршија на порносајт. Фотографиите и видеото …

(Фото) Голи слики и видео од Дара Бубамара завршиле на порносајт Прочитај повеќе »

(Фото) Дара Бубамара ужива во Истанбул со 21 години помладиот дечко

Пејачката Дара Бубамара веќе некое време ужива со 21 години помладиот дечко Тони. Двајцата често патуваат низ светот на луксузни дестинации, а по одморот во …

(Фото) Дара Бубамара ужива во Истанбул со 21 години помладиот дечко Прочитај повеќе »

(Видео) Луксуз и гламур во станот на Дара Бубамара

Пејачката Дара Бубамара на својот „Инстаграм“ објави видео од нејзиниот стан во Нови Сад. На прв поглед јасно е дека во целиот дом преовладува луксуз …

(Видео) Луксуз и гламур во станот на Дара Бубамара Прочитај повеќе »

(Видео) Дара Бубамара се паркираше среде улица

Српската пејачка Дара Бубамара го привлече вниманието на социјалните мрежи со објавеното видео, на кое се гледа како паркирала среде улица. Таа на „Инстаграм“ објави видео, …

(Видео) Дара Бубамара се паркираше среде улица Прочитај повеќе »

Затвореници се возбудија од порно видеото на Дара Бубамара

Српската пејачка Дара Бубамара стана хит во затовр во Србија, откако затворениците го гледале нејзиното порно видео, пренесуваат српските медиуми. Видеото кое се појави во …

Затвореници се возбудија од порно видеото на Дара Бубамара Прочитај повеќе »

Пријателите и колегите потресени од несреќата на Шабан

Пријатели соработници и колеги од сферата на јавниот живот изразија јавно сочувство до семејството поради прераното загинување на Шабан. Една од првите која се јави …

Пријателите и колегите потресени од несреќата на Шабан Прочитај повеќе »

Scroll to Top