џенифер гарнер

Бен Афлек и Џенифер Лопез во друштво на Џенифер Гарнер и децата

Пејачката и актерка Џенифер Лопез и актерот Бен Афлек се венчаа во 2022 година, откако ја обновија својата врска 17 години по раскинувањето на свршувачката. …

Бен Афлек и Џенифер Лопез во друштво на Џенифер Гарнер и децата Прочитај повеќе »

(Видео) Камерон Дијаз и Џенифер Гарнер супер домаќинки: готват и споделуваат со фановите додека Холивуд е во штрајк

Додека во Холивуд има штрајк и сите снимања се прекинати, актерката Џенифер Гарнер на социјалните мрежи сподели дека готви во слободно време. Идејата за оброк …

(Видео) Камерон Дијаз и Џенифер Гарнер супер домаќинки: готват и споделуваат со фановите додека Холивуд е во штрајк Прочитај повеќе »

Бен Афлек ја донесе ќерка му на забава, а фановите помислија дека е со Џенифер Гарнер

Бен Афлек со ќерка му Виолет беа на забавата на познатиот бизнисмен Мајкл Рубин по повод Денот на американската независност. Од што си личат со …

Бен Афлек ја донесе ќерка му на забава, а фановите помислија дека е со Џенифер Гарнер Прочитај повеќе »

Џенифер Гарнер за мајчинството: Бев ужасна мајка

Американската актерка Џенифер Гарнер често во јавноста зборува за убавината и предизвиците на мајчинството, но, како што објаснува, немала поим колку ќе биде заштитнички свртена …

Џенифер Гарнер за мајчинството: Бев ужасна мајка Прочитај повеќе »

(Фото) Бен Афлек ја продава вилата во која живееше сам по разводот со бившата, со Џенифер Лопез се селат во нов дом

Глумецот Бен Афлек ја продава вилата во која живееше сам по разводот со Џенифер Гарнер. Со Џенифер Лопез сега бара нов дом. Оваа куќа е …

(Фото) Бен Афлек ја продава вилата во која живееше сам по разводот со бившата, со Џенифер Лопез се селат во нов дом Прочитај повеќе »

Џенифер многу ја сакам и почитувам, но ако останев со неа ќе продолжев да пијам, рече Бен Афлек

Актерот Бен Афлек рече дека тој веројатно ќе продолжел да пие и да има проблеми со алкохолот ако останал во брак со неговата поранешна сопруга, …

Џенифер многу ја сакам и почитувам, но ако останев со неа ќе продолжев да пијам, рече Бен Афлек Прочитај повеќе »

Џенифер Гарнер ѝ забрани на Лопез да биде во близина на децата на Бен Афлек

Актерката Џенифер Гарнер ѝ забрани на Џенифер Лопез да биде во близина на нејзините три деца. Извор близок до нив открил дека Гарнер не ја …

Џенифер Гарнер ѝ забрани на Лопез да биде во близина на децата на Бен Афлек Прочитај повеќе »

Бен Афлек го остави алкохолот, сака да биде татко за пример

Популарниот холивудски глумец Бен Афлек го оставил алкохолот и голем дел од своето време сега го поминува со својата поранешна сопруга и со децата, пишуваат …

Бен Афлек го остави алкохолот, сака да биде татко за пример Прочитај повеќе »

Бен Афлек е во тешка состојба по прекинот со кубанската глумица Ана де Армас

Бен Афлек е во тешка состојба откако пред месец дена ја прекинал врската со кубанската глумица Ана де Армас, пренесуваат светските медиуми. Анонимен извор, близок …

Бен Афлек е во тешка состојба по прекинот со кубанската глумица Ана де Армас Прочитај повеќе »

(Фото) Бен Афлек роденденот на новата девојка го организираше во пустина

Холивудскиот глумец Бен Афлек, 32. роденден на неговата нова девојка, кубанската глумица Ана де Армас, го организираше и го прославија во пустина, пренесуваат американските таблоиди. …

(Фото) Бен Афлек роденденот на новата девојка го организираше во пустина Прочитај повеќе »

(Фото) Синот повторно ги спои Бен Афлек и Џенифер Гарнер

Поранешната холивудска двојка Бен Афлек и Џенифер Гарнер биле видени заедно на една родендеска забава на другар на нивниот осумгодишен син Самуел. Американските медиуми пренесуваат …

(Фото) Синот повторно ги спои Бен Афлек и Џенифер Гарнер Прочитај повеќе »

Бен Афлек ја обвини поранешната сопруга дека заради неа станал алкохоличар

Глумецот Бен Афлек по подолго време проговори за разводот од неговата поранешна сопруга, Џенифер Гарнер и како таа влијаела тој да стане алкохоличар. Тој ја …

Бен Афлек ја обвини поранешната сопруга дека заради неа станал алкохоличар Прочитај повеќе »

(Галерија) Бен Афлек и Џенифер Гарнер се расправаа среде улица

Поранешната холивудска двојка Бен Афлек и Џенифер Гарнер биле видени како се расправаат среде улица, пред нивните соседи, пишуваат светските медиуми. Двојката имала семејна расправија …

(Галерија) Бен Афлек и Џенифер Гарнер се расправаа среде улица Прочитај повеќе »

Џенифер Гарнер им забрани „Инстаграм“ на децата

Холивудската глумица Џенифер Гарнер им забрани на нејзините деца да користат „Инстаграм“ затоа што мисли дека социјалните мрежи ќе имаат лошо влијание на нив. Поранешната …

Џенифер Гарнер им забрани „Инстаграм“ на децата Прочитај повеќе »

Џенифер Гарнер избрана за најубава жена во 2019 година

Холивудската актерка Џенифер Гарнер е прогласена за најубава жена за 2019 година, според изборот на магазинот People. Списанието секоја година го прави изборот за најуабава …

Џенифер Гарнер избрана за најубава жена во 2019 година Прочитај повеќе »

(Фото) Џенифер Гарнер и без шминка изгледа топ

Актерката Џенифер Гарнер по минатогодишните турбуленции во бракот со нејзиниот колега Бен Афлек, вели дека продолжила со своите секојдневни рутини за негување и сочувување на …

(Фото) Џенифер Гарнер и без шминка изгледа топ Прочитај повеќе »

(Фото) Џенифер Гарнер јавно го допираше момчето за меѓуножјето

Актерката Џенифер Гарнер беше сликана во недолично издание, за време додека била на шопинг во Лос Анџелес со своето момче директорот на компаниајта CaliGroup, Џон Милер. …

(Фото) Џенифер Гарнер јавно го допираше момчето за меѓуножјето Прочитај повеќе »

Бен Афлек се согласи на рехабилитација поради децата

Актерот Бен Афлек, кој веќе со години се бори со зависноста од алкохолот и коцкањето, изјави дека со својата сопруга Џенифер Гарнер заминал на рехабилитација …

Бен Афлек се согласи на рехабилитација поради децата Прочитај повеќе »

Scroll to Top