две

Најмалиот брат на Ѓоковиќ венчавка ќе прави во Белград, свадба во Портонови

Братот на Новак Ѓоковиќ, Ѓорѓе и неговата свршеница Сашка Веселинов наскоро ќе се венчаат. Свадбата ќе биде на две локации. Водителката и модна дизајнерка и …

Најмалиот брат на Ѓоковиќ венчавка ќе прави во Белград, свадба во Портонови Прочитај повеќе »

Саша Поповиќ открива кој за две години ќе ја преземе „Гранд продукција“

Саша Поповиќ можеби е во врвот меѓу оние што имаат влијание на естрадата и кои шоу-бизнисот го разбираат до толку што е незамисливо некогаш да …

Саша Поповиќ открива кој за две години ќе ја преземе „Гранд продукција“ Прочитај повеќе »

Забранетиот остров го делат две држави – половина година едната, половина другата

Најголемата опасност за островот била можноста од негово исчезнување со оглед на тоа што со векови се намалувал поради ерозијата.Во покраината Басклија, меѓу северниот шпански …

Забранетиот остров го делат две држави – половина година едната, половина другата Прочитај повеќе »

(ФОТО) ПАЃААТ ЅВЕЗДИ – Вечерва и во наредните две ноќи дожд од метеори на небото

Овогодинешните „солзи на свети Ловре“, беа најспектакуларни некогаш, тврдат астрономите. Ѕвездите ќе паѓаат во ноќите до крајот на неделата, а освен со телескоп, можеа да …

(ФОТО) ПАЃААТ ЅВЕЗДИ – Вечерва и во наредните две ноќи дожд од метеори на небото Прочитај повеќе »

(ФОТО) Има две деца, а на фотките изгледа брутално секси

Поранешната сопруга на Владимир Стојковиќ одамна зададе задача за младите девојки.Многумина ова лето, едвај дочекаа да Бојана Рајиќ се соблече во костим за капење, затоа …

(ФОТО) Има две деца, а на фотките изгледа брутално секси Прочитај повеќе »

(ФОТО) Рамен стомак, затегнати нозе – Роди две деца, а изгледа подобро и од денешните тинејџерки

Весна Џогани го воодушеви сите со фотки во мало бикини, кое совршено го истакна нејзиното згодно тело. Сопругата на денсерот Џолета Џогани, Весна Џогани, со …

(ФОТО) Рамен стомак, затегнати нозе – Роди две деца, а изгледа подобро и од денешните тинејџерки Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) За овие две Ѕвезди на Гранд мислевме дека ќе останат заедно, а тие нѐ разочараа

Во третата сезона на Ѕзевде Гранда во 2007 година во сеќавање ни останаа скромноста на Душан Свилар, фризурата на Милан Станковиќ, порно видеото на Сања, …

(ВИДЕО) За овие две Ѕвезди на Гранд мислевме дека ќе останат заедно, а тие нѐ разочараа Прочитај повеќе »

Два снимки од Анастасија во бикини направија ХАОС на Инстаграм

Анастасија Ражнатовиќ ужива на Кипар, а особено привлече внимание новата содржина која ја постираше на Инстаграм.Таа изгледа се подобро и подобро. Ќерката на Цеца во …

Два снимки од Анастасија во бикини направија ХАОС на Инстаграм Прочитај повеќе »

Scroll to Top