Елизабет Харли

(Видео) Познатата актерка за експлицитната сцена во филмот на нејзиниот син: Се чувствував ослободена

Елизабет Харли откри дека се чувствувала „ослободена“ додека снимала жестока секс сцена за режисерското деби на нејзиниот син Демијан. Трејлерот за Strictly Confidential ја прикажува …

(Видео) Познатата актерка за експлицитната сцена во филмот на нејзиниот син: Се чувствував ослободена Прочитај повеќе »

Елизабет Харли сними еротски филм во кој има со жана, а режисер е нејзиниот син

Елизабет Харли ќе глуми во новиот еротски филм „Strictly Confidential“ во режија на нејзиниот син Демиен Харли. 58-годишната актерка има еротски сцени во филмот во кои …

Елизабет Харли сними еротски филм во кој има со жана, а режисер е нејзиниот син Прочитај повеќе »

Принцот Хари откри дека ја изгубил невиноста со постара жена

Во новата автобиографија, принцот Хари открил дека ја изгубил невиноста со постара жена. Автобиографијата наводно ќе биде објавена на 10 јануари и ќе се вика …

Принцот Хари откри дека ја изгубил невиноста со постара жена Прочитај повеќе »

Хари и Меган со Елтон Џон и Елизабет Харли го обвинија „Дејли мејл“ дека им ги прислушувал разговорите

Британскиот принц Хари, пејачот Елтон Џон и уште многу други ѕвезди во Британија, почнаа правна постапка против „Дејли Мејл“, за наводно прислушување на телефонот и …

Хари и Меган со Елтон Џон и Елизабет Харли го обвинија „Дејли мејл“ дека им ги прислушувал разговорите Прочитај повеќе »

(Видео) Елизабет Харли се соблече гола за новиот божиќен филм

Популарната британска глумица се соблече гола за време на снимањето на новиот божиќен филм „Дедо мраз се врати“, кој наскоро ќе се емитува на „Нетфликс“. …

(Видео) Елизабет Харли се соблече гола за новиот божиќен филм Прочитај повеќе »

(Видео) Синот на Елизабет Харли сними реклама за маскара со Ирина Шајк

Демијан, синот на глумицата Елизабет Харли, сними реклама за маскара со светскиот модел Ирина Шајк. На Инстаграм потоа објави видео од снимањето. 18-годишниот Демијан вели дека …

(Видео) Синот на Елизабет Харли сними реклама за маскара со Ирина Шајк Прочитај повеќе »

Елизабет Харли по 11 дена изолација ја измила косата

Англиската актерка и поранешната партнерка на Хју Грант, Елизабет Харли (54), откри дека по 11 дена во изолација конечно ја измила косата. Таа објави неколку …

Елизабет Харли по 11 дена изолација ја измила косата Прочитај повеќе »

(Фото) Елизабет Харли секси и во шестата деценија од животот

Британката Елизабет Харли важи за една од најсексапилните светски актерки и модели во светот. Светските таблоиди со право пишуваат дека таа има совршена фигура и …

(Фото) Елизабет Харли секси и во шестата деценија од животот Прочитај повеќе »

Scroll to Top