гоца

Гоца Тржан имала секс во „Дом на синдикати“

Учесникот на шестата сезона на ријалити шоуто „Парови“, Иван Маринковиќ, одлучи да открие детали од својата приватност и пропаднатиот брак со пејачката Гоца Тржан. Иван …

Гоца Тржан имала секс во „Дом на синдикати“ Прочитај повеќе »

Синот на Гоца Божиновска гол во када со девојка – Дали е ова неговата нова љубов?

Мирко Шијан продолжува со провокативните фотографии на Инстаграм, а овој пат вистинско изненадување за сите е тоа што не позираше сам. Мирко Шијан, синот на …

Синот на Гоца Божиновска гол во када со девојка – Дали е ова неговата нова љубов? Прочитај повеќе »

Ќерката на Гоца Божиновска не прекинува да провоцира

Јелена Вучковиќ по кој знае кој пат, на машките им приреди вистинско доживување. По серијата селфиња на кои позираше во кревет во долен веш, во …

Ќерката на Гоца Божиновска не прекинува да провоцира Прочитај повеќе »

Сопругот на Гоца Тржан, го покажа своето совршено тело

Младиот музичар се повеќе потенцира на промоцијата на своето тело, особено на интимните делови. Слободниот дух на Гоца Тржан сигурно влијаеше и на неговиот маж …

Сопругот на Гоца Тржан, го покажа своето совршено тело Прочитај повеќе »

„Гадови, не сме иста лига“ – Гоца Тржан им возврати на оние кои ја плукаат на интернет

„Не се палам на тие коментари, но кога некој баш ќе претера, тогаш немам проблем да одговорам“, порача Гоца Тржан. Пејачката, често на своите постови …

„Гадови, не сме иста лига“ – Гоца Тржан им возврати на оние кои ја плукаат на интернет Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Мирко објави застрашувачка снимка, па мајка му Гоца упати потресна порака

Српската пејачка на синот му стави до знаење дека нема сила повеќе да биде сведок на неговите постапки.Познато е дека Мирко Шијан е момче кое …

(ВИДЕО) Мирко објави застрашувачка снимка, па мајка му Гоца упати потресна порака Прочитај повеќе »

Ни Гоца Тржан не ја препозна – Oваа ѕвездичка порасна и сега изгледа поинаку

Симпатичната Лена Стаменковиќ стана позната откако на публиката ѝ се претстави во првата сезона од музичкото шоу „Пинкови ѕвездички“ и со својот талент ги остави …

Ни Гоца Тржан не ја препозна – Oваа ѕвездичка порасна и сега изгледа поинаку Прочитај повеќе »

Scroll to Top