хана

(Видео) Танцувачки предизвик за сестрите: Хана најубаво игра, Тамара и јас поим немаме

Хана, ќерката на Тамара Тодевска ја натера пејачката и нејзината тетка Тијана Дапчевиќ на танцувачки предизвик. Синхронизирано танцување на трите дами го објави Тијана на …

(Видео) Танцувачки предизвик за сестрите: Хана најубаво игра, Тамара и јас поим немаме Прочитај повеќе »

Тамара и Мачка повторно заедно: Семејна фотка за роденденот на Хана

Ќерката на Тамара Тодевска, Хана, денес го прослави седмиот роденден. Иако разведени, Тамара и бившиот сопруг Александар заедно го организираа роденденот. Пејачката кога го потврди …

Тамара и Мачка повторно заедно: Семејна фотка за роденденот на Хана Прочитај повеќе »

Десетгодишната Хана е најмлада во хрватската риболовна репрезентација: уловила риба од 14,5 килограми

Десетгодишната Хана Хорват од Прелог, Хрватска е едена од најголемите риболовни таленти на „Меѓумурје“. На само 9 години фатила крап тежок 4 килограми и сама …

Десетгодишната Хана е најмлада во хрватската риболовна репрезентација: уловила риба од 14,5 килограми Прочитај повеќе »

Хана и Грашо направија крштевка на ќерката со 200 гости во познат хрватски ресторан

Хрватскиот пејач Петар Грашо и неговата сопруга Хана направија прослава за крштевката на нивната ќерка Алба во познат хрватски ресторан. Парот ја крстеше ќерката на …

Хана и Грашо направија крштевка на ќерката со 200 гости во познат хрватски ресторан Прочитај повеќе »

Петар Грашо е хипоходрик, а Хана обожава долги прошетки: Хрватскиот пар открива какви се во приватниот живот

Долги прошетки и правилна исхрана, Хана Хуљиќ која го чека првото дете со сопругот Петар Грашо, откри како се грижи за нејзиното здравје. Таа откри дека …

Петар Грашо е хипоходрик, а Хана обожава долги прошетки: Хрватскиот пар открива какви се во приватниот живот Прочитај повеќе »

(Фото) Беквалац ја уреди собата на ќерките Хана и Катја

Наташа Беквалац на „Инстаграм“ објави фотографија од собата на двете ќерки Хана и Катја. Пејачката ја уреди собата како во бајка. Во коментарите обожавателите имаа …

(Фото) Беквалац ја уреди собата на ќерките Хана и Катја Прочитај повеќе »

(Фото) Тамара и Хана го запознаа кралот Џулијан

Тамара Тодевска заедно со нејзината ќерка Хана, беа во посета на Зоолошката градина во Скопје, каде го запознаа кралот Џулијан. Пејачката сподели фотогирафии на својот …

(Фото) Тамара и Хана го запознаа кралот Џулијан Прочитај повеќе »

(Видео) Тамара сними спот во Грција, песната е за Хана

Поп-пејачката Тамара Тодевска деновиве во Грција го снима спотот за песна „Довидување таго“, која ѝ ја посвети на ќерка си Хана. Пејачката не издржа, па …

(Видео) Тамара сними спот во Грција, песната е за Хана Прочитај повеќе »

Беквалац во друштво на својата ќерка Хана

Наташа Беквалац ја објавила својата прва фотографија на Инстаграм еден месец по поднесувањето на кривичната пријава против сопругот Лука Лазукиќ, поради семејно насилие. Ноќта меѓу …

Беквалац во друштво на својата ќерка Хана Прочитај повеќе »

Scroll to Top