Јелена Спенџарска

(Фото) Овчарот од Пухче ја ожени Спенџарска, со опинци ја направи принцеза

Марјан Трајчев, овчар од селото Пухче, Штип преку „Фејсбук“ ѝ предложи брак на водителката Јелена Спенџарска. Вели, доста ѝ е шетање, време ѝ е да …

(Фото) Овчарот од Пухче ја ожени Спенџарска, со опинци ја направи принцеза Прочитај повеќе »

(Фото) Спенџарска без градник ја отвори ски сезоната во Копаоник

Водителката Јелена Спенџарска е на Копаоник (Србија) каде веќе е започната ски сезоната. Таа од таму спдели неколку фотографии-и од ски теренот, каде е облечена …

(Фото) Спенџарска без градник ја отвори ски сезоната во Копаоник Прочитај повеќе »

(Фото) Јелена Спенџарска облече венчаница

Телевизиската водителка Јелена Спенџарска, секојдневно ги изненадува своите фанови на социјалните мрежи, со фоторафии од нејзините секојдневни активности. Овој пат Спенџарска направи фотосесија за „Драма …

(Фото) Јелена Спенџарска облече венчаница Прочитај повеќе »

(Фото) Спенџарска како вистинска леопардица

Водителката Јелена Спенџарска, често го привлекува вниманието во јавноста и на социјалните медиуми, со нејзиниот невообичаен избор на облека. По модните ревии каде се појави …

(Фото) Спенџарска како вистинска леопардица Прочитај повеќе »

(Фото) Спенџарска се поти за добро газе

Водителката Јелена Спенџарска постојано објавува фотографии на социјалните мрежи од салата за вежбање што ја посетува редовно. Водителката од телевизијата „Канал 5“ активно работи на …

(Фото) Спенџарска се поти за добро газе Прочитај повеќе »

Спенџарска им држеше лекции на волонтерите во Црвениот крст

По покана на општинската организација на Црвениот крст – Кисела Вода, водителката Јелена Спенџарска стана дел од традиционалната програма „Прошири ги твоите видици“. Во програмата …

Спенџарска им држеше лекции на волонтерите во Црвениот крст Прочитај повеќе »

РИБА НА СУВО: Сексапилната Јелена Спенџарска ужива на песочна плажа во Италија

Водителката Јелена Спенџарска го користи своето право на летен одмор и како своја летна дестинација ја избра преубава Италија која плени со сета своја убавина. …

РИБА НА СУВО: Сексапилната Јелена Спенџарска ужива на песочна плажа во Италија Прочитај повеќе »

СЛАТКАР ИМА ТОП ДРУГАРКА: Пред осум години му беше во спот, а денес е славна водителка!

Денеска е успешна и славна водителка, но пред осум години пошироката јавност за прв пат ја запозна преку мега хитот „Шопинг“ на Слаткаристика. Веројатно веќе …

СЛАТКАР ИМА ТОП ДРУГАРКА: Пред осум години му беше во спот, а денес е славна водителка! Прочитај повеќе »

ЌЕ СЕ НАСМЕЕТЕ ДО СОЛЗИ: Сите гледачи на Канал 5 денеска готвеле полнети пиперки

При неделното гласање во вип сезоната на емисијата „Избор на најдобрите рецепти“ на ТВ Канал 5 телефоните се отворени, а секој од гледачите може да …

ЌЕ СЕ НАСМЕЕТЕ ДО СОЛЗИ: Сите гледачи на Канал 5 денеска готвеле полнети пиперки Прочитај повеќе »

Scroll to Top