пати

(видео) Автомобил двапати ја прегазил на пешачки

Девојка била прегазена во кинеската провинција Џинагс, на прометната раскрсница во градот Лијанјунг. На снимката може да се забележи дека девојката прописно ја минувала улицата, …

(видео) Автомобил двапати ја прегазил на пешачки Прочитај повеќе »

Вања има 29 години, боледувала од рак 4 пати, но, сепак, ја добила животната битка

Вања има 29 години. Боледувала од рак дури четири пати, од оној „неизлечивиот“. Родена е со срцева мана, а на тригодишна возраст имала висок крвен …

Вања има 29 години, боледувала од рак 4 пати, но, сепак, ја добила животната битка Прочитај повеќе »

Исчезнуваат Алпите! Топењето се одвива трипати побрзо од очекуваното

Исчезнуваат француските Алпи. Од 2003 до 2015 година глечерите изгубија 25% од површината, која сега се намалува за трипати побрзо од претходно, предупредуваат француските научници. …

Исчезнуваат Алпите! Топењето се одвива трипати побрзо од очекуваното Прочитај повеќе »

Пресврт во истрагата за убиениот адвокат во Србија: По грешка му пукале четири пати во главата

26-годишниот адвокат Немања Стојановиќ од Јагодина вчера пред влезот од зградата каде што живее беше убиен на суров начин со четири куршуми во главата. Полициската …

Пресврт во истрагата за убиениот адвокат во Србија: По грешка му пукале четири пати во главата Прочитај повеќе »

Анастасија двапати го победи ракот, се соблече гола и ги покажа лузните

Пејачката Анастасија се врати на голема сцена со албумот „Еволушн“, кој ќе биде објавен на 15 септември.По тешката борба со ракот на дојката, американската пејачка …

Анастасија двапати го победи ракот, се соблече гола и ги покажа лузните Прочитај повеќе »

Невиден ужас – Трансродна жена силувана 2000 пати

Трансродна жена открила дека е силувана повеќе од 2.000 пати додека била зад решетки во машки одел на затвор во Квинсленд. Жената позната под името …

Невиден ужас – Трансродна жена силувана 2000 пати Прочитај повеќе »

Арнолд Шварценегер го прослави 70-от роденден, па откри колку пати дневно има секс

Шварценегер верува дека редовен секс е дел од фитнесот, и го практикува …. често. Тој со раскошна забава која ја организираше на Хаваи, вчера го …

Арнолд Шварценегер го прослави 70-от роденден, па откри колку пати дневно има секс Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Оваа секси снимка на Бритни Спирс е прегледана преку 2 милиони пати – Еве зошто

Американската музичка ѕвезда објави снимка од тренингот со која ги воодушеви голем број од нејзините фанови. Бритни Спирс е една од најпопуларните пејачки во светот, …

(ВИДЕО) Оваа секси снимка на Бритни Спирс е прегледана преку 2 милиони пати – Еве зошто Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Синот на Цеца дига товар од 100 КИЛА – Како од шега, повеќе пати!

Вељко Ражнатовиќ ја покажа својата сила на справата за вежбање.Синот на Цеца редовно вежба, а своето тело баш го затегна. Тој не пропушта тренинзи, а …

(ВИДЕО) Синот на Цеца дига товар од 100 КИЛА – Како од шега, повеќе пати! Прочитај повеќе »

Тим на доктори се бори за неговиот живот – Српскиот пејач во болница два пати оживуван

Познатиот пејач Павле Дејаниќ, кој популарноста ја стекна во „Пинкови ѕвездички“ бил во тешка состојба откако го каснало стршлен и ведна бил пренесен во болница. …

Тим на доктори се бори за неговиот живот – Српскиот пејач во болница два пати оживуван Прочитај повеќе »

Scroll to Top