породи

ЧЕСТИТАМЕ! – Се породи Ана Николиќ, еве кое МОЌНО име го даде на ќерка и

Пејачката Ана Николиќ се породила утринава и на свет ја донела ќеркичката Тара. Ана се породила со царски рез во болницата Народен фронт во Белград. …

ЧЕСТИТАМЕ! – Се породи Ана Николиќ, еве кое МОЌНО име го даде на ќерка и Прочитај повеќе »

Се породи српската пејачка – Таткото не бил таму

Српската пејачка Ана Николиќ се породила синоќа во беглрадската болница и на свет донела девојче. Гордите родителите одлучиле девојчето да се вика Тара. Мајката и …

Се породи српската пејачка – Таткото не бил таму Прочитај повеќе »

(ФОТО) Раста со обезбедување ја донесе Ана Николиќ да се породи

Ана Николиќ и нејзиниот сопруг, раперот Раста, за прв пат ќе станат родители. Ана, во моментов се наоѓа во породилиштето „Народен фронт“, во Белград, каде …

(ФОТО) Раста со обезбедување ја донесе Ана Николиќ да се породи Прочитај повеќе »

(ФОТО) Се породи пред 8 месеци, а сега во бикини со рамен сотмак ги воодушеви сите

Ивана Павковиќ ги воодушеви многумина со својата девојачка линија, иако минаа само осум месеци откако го роди синот. Пејачката ги воодушеви сите со својата линија …

(ФОТО) Се породи пред 8 месеци, а сега во бикини со рамен сотмак ги воодушеви сите Прочитај повеќе »

Се породи ќерката на Богољуб Кариќ – Еве кое српско име го дадоа на синот

Новопечената мама одлично се чувствува, а цело време со неа беа и најблиските членови на семејството.Дана Кариќ денеска на свет го донесе првото дете! Како …

Се породи ќерката на Богољуб Кариќ – Еве кое српско име го дадоа на синот Прочитај повеќе »

(ФОТО) Катарина Ивановска се породи пред еден месец – Денеска изгледа феноменално

Убавата македонска манекенка Катарина Ивановска се породи пред месец, а веќе изгледа како бомба. таа веднаш ја врати линијата, погледнете на најновата фотографија која ја …

(ФОТО) Катарина Ивановска се породи пред еден месец – Денеска изгледа феноменално Прочитај повеќе »

Scroll to Top