повеќе

Седумте најголеми лаги во историјата во кои никој повеќе не верува

За некои од седумте најголеми лаги сте слушнале и по неколкупати во различни верзии, а веруваме дека ќе се изненадите што некои светски вистини всушност …

Седумте најголеми лаги во историјата во кои никој повеќе не верува Прочитај повеќе »

Аца Лукас објасни зошто Цеца не му е повеќе пријателка

Српскиот фолкер Аца Лукас, откако се врати на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“, призна зошто повеќе не ја смета својата колешка Цеца Ражнатовиќ за пријателка. …

Аца Лукас објасни зошто Цеца не му е повеќе пријателка Прочитај повеќе »

Американците повеќе ја сакаат Меланија од Трамп

Според истражувањето што го направи американската телевизиска куќа Си-ен-ен, првата дама на САД, Меланија Трамп, е попопуларна од својот американски сопруг, претседателот Доналд Трамп. 47% …

Американците повеќе ја сакаат Меланија од Трамп Прочитај повеќе »

Џош Хартнет повеќе не го интересираат славата и парите

Љубителите на филмската уметност, особено оние женските, сигурно на драго срце се сеќаваат на Џош Хертнет. Американскот актер бил исклучително популарен на почетокот на 21 …

Џош Хартнет повеќе не го интересираат славата и парите Прочитај повеќе »

Мел Гибсон: Холивудските педофили повеќе нема да можат да се кријат!

Мел Гибсон во своето најново интервју изјави дека скандалот со сексуалните малтретирања во Холивуд допрва ќе се влошува и на виделина ќе излезат многу работи …

Мел Гибсон: Холивудските педофили повеќе нема да можат да се кријат! Прочитај повеќе »

Хороскопски знаци кои ќе имаат повеќе од еден брак

„Додека смртта не нѐ раздели“ во денешно време повеќе значи „додека разводот не нѐ раздвои“. Овие хороскопски знаци се предодредени да имаат повеќе од еден …

Хороскопски знаци кои ќе имаат повеќе од еден брак Прочитај повеќе »

Младите сѐ повеќе и повеќе исчезнуваат од државата

Во последните 10 години во хрватските училишта бројката е намалена речиси за 70.000 деца. Сите тие бројки на хартија се едно, но дури кога ќе …

Младите сѐ повеќе и повеќе исчезнуваат од државата Прочитај повеќе »

Миломир Мариќ: Во убиството на Јелена се вклучени повеќе лица

„Приказната за тоа како таа трчала па ја убил некој случаен минувач уште од почетокот изгледаше празна и целосно неуверлива“, вели Мариќ. Пред три недели …

Миломир Мариќ: Во убиството на Јелена се вклучени повеќе лица Прочитај повеќе »

Сонцето повеќе не изгрева од истото место, а Земјината оска е поместена

Инуити се домородско племе на Ескимите, кое живее на канадскиот Арктикт, на Гренланд, Сибир и Аљаска. Нивните староседелци пишуваа за Националната администрација за вселената и …

Сонцето повеќе не изгрева од истото место, а Земјината оска е поместена Прочитај повеќе »

Вакцинираните деца, имаат до 500% повеќе болести, за разлика од невакцинираните

Последната голема студија ги потврдува сознанијата на другите независни студентски истражувања, кои го споредија здравјето кај вацинираните и не вакцинираните дечиња. Имено, сите тие студии …

Вакцинираните деца, имаат до 500% повеќе болести, за разлика од невакцинираните Прочитај повеќе »

Анастасија покажа и повеќе од што требаше

Додека се подготвувала за убав вечерен помин, Анастасија Буџиќ сними неколку провокативни слики.Членката на групата „Моделс“, Анастасија Будиќ, постираше на својот Инстаграм профил, неколку слики …

Анастасија покажа и повеќе од што требаше Прочитај повеќе »

ЦЕЦА ИЗБЕГНУВА ДА СЕ СОБЛЕЧЕ – Откри зошто повеќе не ја гледаме во костим за капење

Пејачката само пред неколку години често ја гледавме во секси комбинации за плажа. Но, тоа повеќе не е случај, па Цеца одлучи да објасни зошто …

ЦЕЦА ИЗБЕГНУВА ДА СЕ СОБЛЕЧЕ – Откри зошто повеќе не ја гледаме во костим за капење Прочитај повеќе »

Шабан повеќе не е во „Пинкови Ѕвезди“

Публиката од есен повеќе нема да го гледа пејачот на народна музика во популарното натпреварување.Шабан Шаулиќ повеќе нема да биде дел од „Пинкови ѕвездички“, музичкото …

Шабан повеќе не е во „Пинкови Ѕвезди“ Прочитај повеќе »

Поранешната учесничка во ријалити шоуто се опушти и повеќе од потребното на плажа

Душица Грабовиќ неретко ги покажува атрибутите на социјалните мрежи, но во оваа поза, покажа и повеќе од очекувнаото. Поранешната учесничка во ријалити шоуто „Фарма“, Душица …

Поранешната учесничка во ријалити шоуто се опушти и повеќе од потребното на плажа Прочитај повеќе »

Пресврт: Екс девојката на Аца Лукас повеќе не сака да молчи

Според пишувањата изгледа дека бившата девојка на Аца Лукас очигледно е во турбулентен период од својот живот. По раскинувањето со пејачот Бранислава одлучи да се …

Пресврт: Екс девојката на Аца Лукас повеќе не сака да молчи Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) 20 ѕвезди за кои сте немале поим дека повеќе не се со нас – Овие актери веќе се починати

Веста дека некоја славна личност починала често не изненадува, особено кога станува збор за некој млад. Додека вестите за смртта на Џорџ Мајкл и Дејвид …

(ВИДЕО) 20 ѕвезди за кои сте немале поим дека повеќе не се со нас – Овие актери веќе се починати Прочитај повеќе »

Дејан Миличевиќ – Со неа НИКОГАШ ПОВЕЌЕ – Модниот фотограф брутално искрен

Познатиот моден и естраден фотограф, Дејан Миличевиќ, откри со кого соработува, а со кого не му оди соработката на сцената. – Јас само еднаш работев …

Дејан Миличевиќ – Со неа НИКОГАШ ПОВЕЌЕ – Модниот фотограф брутално искрен Прочитај повеќе »

Марина Туцаковиќ откри дали ќе МУ ГИ ПРОСТИ 100.000 евра на Аца Лукас кои и ги должи

Аца Лукас според судската одлука и должи на Марина и нејзиниот сопруг околу 100.000 евра, а забрането му е да изведува повеќе од 20 негови …

Марина Туцаковиќ откри дали ќе МУ ГИ ПРОСТИ 100.000 евра на Аца Лукас кои и ги должи Прочитај повеќе »