русин

(Видео) Група мажи среде Москва претепаа Русин пред неговиот син

Група мажи среде Москва претепаа Русин пред неговиот син. Ова беше главна вест во медиумите кои ја пренесоа и снимката од бруталниот напад во предградието …

(Видео) Група мажи среде Москва претепаа Русин пред неговиот син Прочитај повеќе »

(Видео) Го фрлил „мерцедесот“ затоа што не сакал да го носи на сервис

Рускиот јутјубер Игор Мороз, го закачил својот „мерцедес-бенз АМГ Г63“, вреден 250.000 евра за хеликоптер и го фрлил од 300 метри височина. Игор вели дека …

(Видео) Го фрлил „мерцедесот“ затоа што не сакал да го носи на сервис Прочитај повеќе »

(Видео) Пијан Русин во обид да си ја врати девојката ѝ го запалил станот

Пет лица завшиле во болница откако маж од Сибир ја запалил куќата на својата девојка. Русинот во обид да ја врати саканата, зготвил план како …

(Видео) Пијан Русин во обид да си ја врати девојката ѝ го запалил станот Прочитај повеќе »

(Видео) Русин си го врати автомобилот од пајак службата

Руски ТВ канал пренесе видео од несекојдневната акција на еден Русин, кој по секоја цена сакал да си го врати автомобилот кој му го дигнал …

(Видео) Русин си го врати автомобилот од пајак службата Прочитај повеќе »

(Видео) Украл автомобил од црква, па го удри гром додека и бегал на полицијата

Русин кој украл автомобил од црква во Санкт Петербург во Русија, бегајќи и на полицијата бил погоден од гром среде автопат. Видеото било снимено од …

(Видео) Украл автомобил од црква, па го удри гром додека и бегал на полицијата Прочитај повеќе »

Жерар Депардје: Американците се народ што уништува други народи

„БИ БИЛ СРЕЌЕН ДОКОЛКУ ЕВРОПА ПРЕСТАНЕ ДА ГИ СЛУША АМЕРИКАНЦИТЕ – тие употребија атомска бомба“. Познатиот француски актер Жерар Депардје, кој има и руско државјанство, …

Жерар Депардје: Американците се народ што уништува други народи Прочитај повеќе »

(Видео) Русин потстрижува коса со секира

Фризерот Данил Истомин од рускиот град Новосибирск стана популарен поради својот невообичаен начин на потстрижување. Тој користи секира и притоа објаснува дека тоа е едноставна метода …

(Видео) Русин потстрижува коса со секира Прочитај повеќе »

Украинци жив закопуваат проруски заробеник

На интернет е објавена снимка на која се гледа како украински војници закопуваат жив заробеник. Може да се забележи како војниците фрлаат во дупка врзан …

Украинци жив закопуваат проруски заробеник Прочитај повеќе »

Руската ракета „Сојуз“ се спои со Меѓународната вселенска станица

Руската ракета „Сојуз“, која била лансирана во вторникот, во четвртокот била споена со „Меѓународната вселенска станица“ (МSS). Ракетата со теретен вселенски брод, стигна со храна, …

Руската ракета „Сојуз“ се спои со Меѓународната вселенска станица Прочитај повеќе »

Русин кренал камион со кран до балконот на саканата

Овој Русин одлучил љубовта да ја подигне на едно навистина повисоко ниво. И тоа во буквална смисла. За да бидете сигурни дека вашата поранешна девојка …

Русин кренал камион со кран до балконот на саканата Прочитај повеќе »