себе

Анастасија Ражнатовиќ открива како ги избира момчињата и што би променила на себе

Ќерката на фолк-ѕвездата Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ, се најде во британското издание на престижното модно списание „Вог“ (Vogue) и последните години е сè повеќе присутна …

Анастасија Ражнатовиќ открива како ги избира момчињата и што би променила на себе Прочитај повеќе »

Пијан, запуштен, со секс кукла на грбот – Холивудскиот заводник, не личи на себе

Славниот актер ги запрепасти сите со драстичната промена. Кога се појавија првите слики од снимањето на филмот „Beach Bum“ во Мајами, никој на нив не …

Пијан, запуштен, со секс кукла на грбот – Холивудскиот заводник, не личи на себе Прочитај повеќе »

Италијанскиот милионер ги шокираше сите со тоа што го облече на себе

Необичниот стајлинг на Џанлука Вакија привлече внимание на социјалните мрежи.Тој речиси секојдневно е во центарот на вниманието, а овој пат италијанскиот милионер на Инстаграм објави …

Италијанскиот милионер ги шокираше сите со тоа што го облече на себе Прочитај повеќе »

Србите на Флорида за влакно избегнаа смрт – Ирма корне дрвја и руши сè пред себе

Голем број луѓе се евакуирани, а сите други се сместени во засолништа додека не помине бурата. Поради ураганот Ирма, кој го погоди западниот брег на …

Србите на Флорида за влакно избегнаа смрт – Ирма корне дрвја и руши сè пред себе Прочитај повеќе »

После Ирма, на Куба остана пустош – Ураганот уништи се пред себе

Во многу делови на земјата снема струја…Ураганот Ирма корнеше дрва и рушеше кровови на Куба, со ветришта со брзина од 200 километри на час, кои …

После Ирма, на Куба остана пустош – Ураганот уништи се пред себе Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Страшни снимки, ураганот руши се пред себе – Се гасат нуклеарки, луѓето бегаат

Најмалку седум лица, меѓу кои и едно дете го изгубија животот во налетот на ураганот Ирма кој остави пустош на Карибите. Ветер со брзина од …

(ВИДЕО) Страшни снимки, ураганот руши се пред себе – Се гасат нуклеарки, луѓето бегаат Прочитај повеќе »

14 начини како да се заштитите себеси, семејството и пријателите од Новиот Светски Поредок

Послушноста кон Новиот светски поредок може да биде многу опасна. Доколку постапите според неговите внимателно осмислени илузии, може да изгубите се, дури и да се …

14 начини како да се заштитите себеси, семејството и пријателите од Новиот Светски Поредок Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Неверојатно е што ова суштество може самото на себе си да си направи – Погледнете и уверете се

Морж од Валенсија стана познат по тоа што знае да си угоди самиот себе си…Во аквариумот во Валенсија снимен е морж кој работи една неверојатна …

(ВИДЕО) Неверојатно е што ова суштество може самото на себе си да си направи – Погледнете и уверете се Прочитај повеќе »

(ФОТО) Младен и Бранка објави слика од море – Сите се прашуваа, што имаат на себе?

Вулетиќ и Окука, уживаат во Црна Гора, а фотката начисто ги збуни сите кои ги следат. Иако многумина предвидуваа целосен крах на врската, говорејќи како …

(ФОТО) Младен и Бранка објави слика од море – Сите се прашуваа, што имаат на себе? Прочитај повеќе »

НЕВИДЕНА БРУКА! – Погледнете колкаво ѓубре остави зад себе Емина Јаховиќ по завршувањето со снимање на спотот

Поп пејачката во понеделникот со својот тим сними спот за новата песна, а ѓубрето кое го оставија зад себе, ги разбесна сите љубители на реката …

НЕВИДЕНА БРУКА! – Погледнете колкаво ѓубре остави зад себе Емина Јаховиќ по завршувањето со снимање на спотот Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Гоца Тржан „отиде под нож“ – Еве што промени кај себе

Пејачката на приватна клиника во Белград ги зголеми „јаготките“, а промената премиерно ја покажа во финалето на „Пинкови ѕвездички“. Гоца Тржан пред неколку дена на …

(ВИДЕО) Гоца Тржан „отиде под нож“ – Еве што промени кај себе Прочитај повеќе »